Мобілізація - рівні права для кожного та кожної, відсутність стигми і дискримінації

Спільнота людей, які живуть з наркозалежністю об’єднана спільними прагненнями, цілями та структурою. Ми маємо несприятливу економічну ситуацію, відсутня політична воля для розв'язання спільних проблем, високий рівень стигми в суспільстві та криміналізації наркозалежних людей.

Ми розуміємо що єдиний вихід - об’єднуватися. Ми маємо спільні інтереси й потреби, та будуватимемо міцну та сильну спільноту. Ми маємо мережу пов’язаних між собою людей і чітке усвідомлення результату до якого прагнемо. Це рівні права для кожного та кожної, це відсутність стигми та дискримінації, це єдність і взаємоповага. Мобілізація це процес розвитку потенціалу спільноти, завдяки залученню нових та підвищенню спроможності чинних членів та членок спільноти. Кожного місяця, кожного дня нас стає більше. Асоційованих членів та членок ВОЛНи вже понад 700 по всій Україні.

Крок за кроком ми змінюємо наркополітику, забезпечуємо доступ людей, що живуть з наркозалежністю до життєво необхідних послуг. Під час цього бурхливого зростання для нас надзвичайно важливою залишається горизонтальність нашої будови та доступність кожного та кожної для спілкування і підтримки. Таким чином ми будуємо довіру та відкритість у процесах та етичних засадах спілкування. Проте ці глобальні завдання неможливі без розв'язання конкретних проблем на рівні регіонів. Регіональні представники в 17 областях проводять ініціативні групи щотижня, збирають потреби, допомагають людям у розв'язання нагальних проблем.

Наші активістки та активістки стають точкою тяжіння для місцевих організацій та окремих людей, які зацікавлені у зміні наркополітики та захисті прав людини. Всі вони залишаються рівними консультантами, їх роботу бачать і високо цінують місцеві члени Спільноти, тому довіра постійно зростає. Результат - сильніший голос Спільноти. Місцеві представники спілкуються з кожним, отримуючи все більше контактів завдяки перенаправленню людей з партнерських організацій, реабілітаційних центрів та програм замісної підтримувальної терапії. Вони невпинно проводять роботу у телеграм каналах та просто на вулицях.

Результатами нашої роботи є не тільки знаність серед партнерських і донорських організацій - не це є головним для нас. Головне те, що на вулицях багатьох міст України говорять про нас, довіряють нам і готові приєднуватись, аби досягти спільної мети.

Бо отримуючи все більше контактів завдяки перенаправленню людей з партнерських ОРГАНІЗАЦІЙ, реабілітаційних центрів та програм замісної підтримувальної терапії. Смороду невпинно проводять роботу у телеграм каналах та просто на вулицю. Результатами Нашої роботи є НЕ тільки обізнаність серед партнерських та донорських ОРГАНІЗАЦІЙ - НЕ це є головні для нас. Головне, що на вулицях багатьох міст України говорять про нас, довіряють нам та Готові приєднуватись, аби досягти спільної мети.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені