Відбір Консультанта з розробки посібника для ВІЛ сервісних НУО

ОГОЛОШЕННЯ

На відбір Консультанта з розробки посібникадля ВІЛ сервісних НУО щодо гендерно-чутливих послуг у програмах зменшення шкоди з урахуванням надзвичайних ситуацій (пандемії, війни)

Благодійна організація «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)» оголошує конкурс з відбору надавача послуг з розробки посібника для ВІЛ сервісних НУО щодо гендерно-чутливих послуг у програмах зменшення шкоди.

Проект «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією. 

Програмний компонент:154М - 2 Посилення лідерської ролі в адвокації для розвитку спроможності спільноти ЛВІН на національному та регіональному рівні для забезпечення стійкості послуг з ВІЛ

Виконавець Проекту - БО «БФ «ВОЛНА».
 

1. Перелік послуг:

 1. Аналіз існуючих методичних рекомендацій з тематики та досліджень щодо програм зменшення шкоди (в т.ч. ЗПТ)

 2. Аналіз національної нормативної бази щодо програм зменшення шкоди , в т.ч. ЗПТ для визначення відповідності принципу гендерної орієнтованості, 

 3. Створення документу за результатами аналітичної роботи з рекомендаціями щодо необхідних нормативних змін та переформатування принципів роботи програм зменшення шкоди з урахуванням надзвичайних ситуацій (пандемії, війни) 

 4.  Формування рекомендацій для ВІЛ сервісних НУО щодо гендерно-чутливих послуг у програмах зменшення шкоди з урахуванням надзвичайних ситуацій (пандемії, війни)

2. Кваліфікаційні вимоги
2.1. Володіння українською мовою – усною та письмовою в т.ч. навички створення якісних документів українською мовою.
2.2. Попередній досвід роботи в розробленні подібних методичних рекомендацій

2.3. Навички аналізу нормативних документів, аналітичних звітів тощо. 

2.4. Розуміння поточної ситуації щодо програм зменшення шкоди в Україні, володіння проблематикою гендерно-орієнтовних послуг.

2.5. Достатній рівень володіння Microsoft Excel, MS Office.

 

3. Вимоги до особистих якостей кандидата:
3.1.Розвинені комунікативні навички, ввічливість та дипломатичність.
3.2.Відповідальність, здатність до самоконтролю, вміння планувати свій час та діяльність.
3.3.Уважність до деталей, документів, завдань. Аналітичний склад розуму.

4. Перелік документів, які необхідно подати:
4.1.Резюме із зазначенням контактних даних кандидата, описом кваліфікаційних характеристик за кожним пунктом кваліфікаційних вимог, визначених у п. 2 даного оголошення).
4.2.Мотиваційний лист.
4.3. Заповнені, підписані та відскановані Конкурсна пропозиція (додаток 1) та Дані щодо оплати послуг виконавця робіт/ надавача послуг (додаток 2).

Звертаємо увагу, що до Конкурсної пропозиції повинні бути надані копії документів, вказані у додатках Конкурсної пропозиції.

Місце надання послуг – Київ/віддалено

Умови:

 • Форма взаємовідносин з організацією - ФОП

 • Оплата за результатом

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати:

 • Очікувана оплата за годину роботи

 • Терміни здійснення робіт

Документи подаються в електронному вигляді на електронну адресу info@volna.in.ua  з позначкою в темі листа з розробки посібника одним листом із додатками у формі якісних скан-копій (300 dpi). Неякісні скан-копії не приймаються до розгляду.

Термін подання документів: «15» листопада 2022 р до 18.00.
Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розгляду не підлягають.

За додатковою інформацією звертатися: Благодійна організація «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)», е-mail: info@volna.in.ua

Посилання на додаток:

https://docs.google.com/document/d/1pE0APT0pfPGO8HY_0GV6MKxMyjvWnqjs/edit?usp=sharing&ouid=109693112617180204381&rtpof=true&sd=true

Звертаємо Вашу увагу:

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 2 (двох) робочих днів після завершення дії оголошення. Після обрання переможця, копії всіх документів за даним конкурсом надсилаються БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» для остаточного затвердження. Після цього з кандидатом оформлюється відповідна угода про співпрацю. 

 

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник конкурсу ознайомлений з даним оголошенням;

 • учасник конкурсу надає згоду/дозвіл на обробку своїх персональних даних;

 • Організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій. До моменту підписання договору про надання послуг Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників відбору;

 • Організація залишає за собою право відхилити комерційні та інші пропозиції всіх учасників процедури конкурсу;

 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним учасником  буде достроково розірвано в односторонньому порядку;

 • учасник зобов’язується дотримуватись вимог Кодексу поведінки постачальників, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням:

 • http://network.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/Kodeks-povedinki-postachalnikiv.pdf

 • цим ми підтверджуємо нашу юридичну, фінансову та іншу спроможність виконати умови конкурсу та даного оголошення, укласти відповідний договір та правдивість всіх відомостей, зазначених у конкурсній пропозиції.

 

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені