Дослідження МПСС

Дослідження в рамках проекту МПСС

Благодійна Організація «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)» є офіційним представником спільноти людей, які живуть з наркозалежністю в Україні. 

БО «ВОЛНА» провела дослідження, в рамках проекту (Моніторинг послуг силами спільноти), за підтримки Євразійської Асоціації Зменшення Шкоди. Територіально дослідження проходило в Києві та Київській області  у період 1 серпня - 31 листопада 2019

Метою даного дослідження є вивчення задоволеності послугами ЗПТ серед пацієнтів субсидованих та приватних програм ЗПТ в Києві та Київській області. Дослідження реалізовувалось за фінансової підтримки Євразійської Асоціації Зменшення шкоди (ЕАСВ). 

Протокол дослідження «Вивчення задоволеності послугами замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) серед пацієнтів програм ЗПТ в Україні (на прикладі пацієнтів програм в Києві та Київській області)», версія 1.0:17.04.2019. Схвалено 4-го липня Комісією з питань етики №1 при БО «Український інститут політики громадського здоров’я», № рішення 00007612.

Особою, відповідальною за дослідження від БО «ВОЛНА» є Козак Ігор та Дмітрієва Олександра Володимирівна від Громадської Організації "Центр підтримки, досліджень та розвитку"

Презентація "Удовлетворенность услугами ЗПТ в контексте качества жизни пациентов"

Матеріали тренінгу  "Мониторинг удовлетворенности услугами силами сообществ"  

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені