Члени органів управління
Антон Басенко Антон Басенко Член Наглядової Ради
Гринь Олександр Гринь Олександр Член Наглядової ради

Я приймаю активну участь в процесах ресоціалізації  та реабілітації ЛУН регіону, адже з проблемою наркозалежності зіткнувся особисто — стаж вживання наркотиків більше 25 років.

У 2008 році був одним з лідерів ініціативної групи на ЗПТ (сайт ОНД).

У 2009 році з ініціативної групи зареєстрували пацієнтську організацію БФ «Реабілітаційний центр наркозалежних «Захід шанс», де мене обрали керівником.

З 2010 року організація працює за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Паралельно я став членом правління АСТАУ. – 2010 рік.

На даний час являюсь керівником проектів з протидії ВІЛ/СНІДу, раннього виявлення ТБ та МПСС ЗПТ в Івано-Франківські обл та членом Координаційних рад з ВІЛ, ТБ Івано-Франківська та області.

 
Дмитро Чехов Дмитро Чехов Член Наглядової ради

З 2006 до 2020 рр працював в Благодійному фонді «Віртус» м. Дніпропетровська (Дніпро). Відповідав за соціальний супровід пацієнтів програми ЗПТ препаратом «Бупренорфін». (2007-2011рр.)

У 2008 - 2009 рр. - координатор проекту «Соціальний супровід пацієнтів ЗПТ препаратом «Метадон», БФ «Віртус».

У 2010 р з моменту реєстрації всеукраїнської громадської організації «Асоціація учасників ЗПТ України» брав участь, у всіх її заходах. Як представник «Асоціації учасників ЗПТ України», приймав участь у робочій групі щодо зміни законодавства України ( при Міністерстві охорони здоров'я України).

У 2010-2013рр.  збирав та аналізував повідомлення  щодо порушень прав пацієнтів ЗПТ.

У 2011-2012рр.- фахівець ВГО «Асоціація учасників ЗПТ України», проекти з «Мобілізації спільноти пацієнтів ЗПТ». Під час роботи допомагав ініціативним групам пацієнтів в регіонах впроваджувати в програмах замісної підтримувальної терапії інноваційні зміни у проведенні ЗПТ для полегшення життя пацієнтів (перерозподіл препаратів ЗПТ в інші ЛПЗ). А також допомагав впроваджувати практику рецептурної видачі препарату ЗПТ.

З 2009 по 2015 рр., фахівець БФ «Віртус» з проведення добровільного консультування та тестування на ВІЛ серед СР та ЛВІН.

З 2016 до 2018 працював як соціальний працівник в проекті «Профілактика ВІЛ серед СІН» БФ «Віртус» в Дніпрі.

З жовтня 2014 по лютий 2015 як менеджер сайту дослідження респондентів брав участь в  проекті «Розширення доступу до медикаментозного підтримуючого лікування в Україні» (Український інститут політики громадського здоров’я).

З 2014 - 2016 рр., координатор проекту МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ в Україні» «Підтримка пацієнтів ЗПТ з АР Крим та сходу України» (внутрішньоперемішенних осіб). Займався прийомом та допомагав  облаштуватись у Дніпрі пацієнтам з окупованих РФ територій України.

20.01.2017 був серед делегатів, що представляють ключові спільноти ЛЖН/ЛУН/ЗПТ при написанні Меморандуму «Про об’єднання нарко-спільнот України».

У квітні-травні 2017 року працював консультантом Євразійської мережі зменшення шкоди (на території республіки Таджикистан). Мною підготовлено рекомендації для спільних дій неурядових організацій, спільноти і медичних установ для підвищення якості проведеної в республіки програми ЗПТ, впровадження практики видачі препарату ЗПТ для самостійного прийому.

З 2018 до 2019рр працював кейс-файндером у проекті підтриманому Альянсом громадського здоров'я "Поліпшення доступу ЛВІН до лікування АРТ"

З 2019 до 2020 - керівник проекту "Поліпшення доступу ЛВІН до лікування АРТ" БФ "Віртус".

З 2020 до сьогодні - координатор проєкту "Поліпшення доступу ЛВІН до лікування АРТ" ГО «Дорога життя Дніпро».

Як тренер, працював на наступних заходах:

-          «ЗПТ агоністами опіоїдів», в Києві, Лютого, 2012 р.

-          Республіка Таджикистан квітень – травень, 2018.

-          Республіка Казахстан грудень, 2018р.

Брав участь в конференціях ЗПТ (Київ 2009, 2010, 2011 рр);

Міжнародна робоча зустріч учасників програм ЗПТ по значимого участі в процесі поліпшення доступності та якості програм ЗПТ (2010 г).

Лебедь Тетяна Лебедь Тетяна Членкиня Наглядової ради

Народилась 14.08.1978 р. у м. Бровари, Київської області. З дитинства займалася спортом, у 15 років вже була кандидатом в майстри спорту з синхронного плавання. Закінчила Український фінансово-економічний інститут, за спеціальністю «фінанси та кредит», бакалавр.

Працювала в багатьох цікавих місцях – агентство моделей «Карін», Жовтневий районний фінансовий відділ, Броварська санітарно-епідеміологічна станція, декілька приватних фірм (сфера туризму), банк «Хрещатик».

На сьогоднішній день я заміжня та виховую сина-першокласника.

Займаюсь тим, на чому розуміюся, та в чому маю досвід вирішення питань, які так або інакше пов’язані з наркотичною залежністю, порушенням прав наркозалежних, шляхами подолання стигми та дискримінації, відносно людей, які живуть з наркозалежністю.

У 2008 році для адвокації прав наркозалежних та їх сімей, а також впровадження замісної підтримувальної терапії в Україні, моєю мамою – Сухопаровою Іриною, з командою однодумців, було створено ФОНД «Надія та Довіра». Я продовжую цю справу, оскільки вважаю, що наркозалежні можуть бути реалізованими у суспільному житті. Нами було реалізовано багато цікавих та важливих проектів.

Очолюю Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА», аби боротися з дискримінацією наркозалежних жінок та порушенням наших прав.

Вважаю, що всі зміни починаються в першу чергу з нас самих!

Ігор Кузьменко Ігор Кузьменко Член Наглядової ради

Я народився і виріс в Севастополі. Працюю у сфері «зниженні шкоди» з 2008 року. Починав в Сімферополі, соціальним працівником на  сайті замісної терапії. З 2010 року якийсь час був регіональним представником Асоціації Учасників ЗПТ України (ASTAU) в Криму.

У 2013 році я був в числі тих, хто брав участь у запуску Євразійської Мережі Людей, Вживають Наркотики (ЕСЛУН), з 2014 року — у складі Координаційної Ради цієї мережі.

З 2013 року член Міжнародної Мережі Людей, Вживають Наркотики (INPUD).

З 2010 року всерйоз займаюся відео адвокацією. У 2015 році, разом з Олексієм Курманаевскім заснував DUNews — незалежний відео канал спільноти ЛУН. Дотепер це — мій основний вид діяльності .

Я переконаний в тому, що в основі всіх проблем сучасного світу лежить дефіцит гуманного ставлення людей один до одного і недовіра. Звідси і проблеми, характерні для спільноти людей, які живуть з наркозалежністю, включаючи стигму та дискримінацію.

Я вірю в легалізацію. Упевнений в тому, що в найближчому майбутньому буде декриміналізована, а можливо і легалізована якась частина психоактивних речовин.

Мені подобаються люди, «які бажають дивного». Саме вони змінюють наш світ на краще.

Світлана Мороз Світлана Мороз Членкиня Ревізійної комісії

Світлана Мороз є ВІЛ-позитивною правозахисницею, яка брала участь у створенні Всеукраїнської мережі ЛЖВ та національної жіночої мережі «Позитивні жінки». Починаючи з 2013 року координує діяльність Євразійської жіночої мережі зі СНІДу.

Протягом 15 років Світлана керує першою в Донецькій області організацією спільноти людей, які живуть з ВІЛ та споживають наркотики Клуб «Світанок», яка надає комплексні послуги зменшення шкоди, догляду та підтримки і отримала в 2010 році міжнародну премію «Червона стрічка» у номінації «Соціальна підтримка людей, які живуть з ВІЛ» за видатне лідерство та роботу для спільноти.

Міжнародна діяльність

2016 — Членкиня зовнішньої оглядової групи ВООЗ з підготовки консолідованого керівництва з питань сексуального та репродуктивного здоров’я та прав жінок, які живуть з ВІЛ.

2016 — Доповідачка під час слухань громадянського суспільства напередодні Наради високого рівня зі СНІДу в ССГАООН.

2014 року — Членкиня Глобальної референтної групи в дослідженні цінностей і пріоритетів з питань сексуального та репродуктивного здоров’я та прав людини жінок, які живуть з ВІЛ

2013-2014 — Учасниця Комісії ЮНЕЙДС та журналу «Ланцет»: Боротьба зі СНІДом — просування глобального здоров’я.

2012-2014 — Членкиня Керівного комітету Європейського дії зі СНІДу

2011 — Членкиня Робочої групи громадянського суспільства для підготовки Наради високого рівня зі СНІДу в ССГАООН.

2005-2009, починаючи з 2017 — Членкиня Правління Глобальної мережі людей, які живуть з ВІЛ

2006-2007 — Членкиня Делегації Спільнот, які живуть з трьома захворюваннями Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Дослідження та аналітичні статті

2017 — Права людини жінок, які живуть з ВІЛ в Україні: Результати досліджень на рівні спільнот через призму CEDAW. ООН Жінки, страновой офіс, Київ, Україна.

2017 — Тіньовий звіт про становище жінок, які вживають наркотики, жінок, які живуть з ВІЛ, секс-працівниць і лесбіянок, бісексуальних жінок і транс людей в Україні. 66-а сесія CEDAW

2016 — Дослідження: Сексуальне і репродуктивне здоров’я, гендерна рівність та права людини, гендерна насильство, економічні та політичні можливості жінок, які живуть з ВІЛ в Україні. БО «Позитивні жінки».

2016 — Аналітична стаття: Гендерна вимір епідемії ВІЛ в Україні. БО «Позитивні жінки».

2015 — Гендерний аналіз національної політики в сфері протидії епідемії ВІЛ-інфекції в Казахстані і Таджикистані. ООН Жінки, Мультістрановой офіс, Алмати, Казахстан і Центрально-Азіатська Асоціація ЛЖВ.

2013 — Рекомендації: Рівність у можливостях та рівність у правах в сфері попередження ВІЛ-інфекції та СНІДу. ЮНФПА. 2013.

Роман Гайлевич Роман Гайлевич Член Ревізійної комісія

Директор UNAIDS в Україні

Сергій Ботвін Сергій Ботвін Член Ревізійної комісії

ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ І ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ
Витяг зі статуту:

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ОРГАНІЗАЦІЇ

4.1. Вищим керівним органом Організації є Загальні збори Учасників Організації, а в період між Загальними зборами – Наглядова рада Організації.
4.2. Загальні збори скликаються за рішенням Директора не рідше одного раз на рік і правомочні, якщо на них присутні більшість Учасників Організації, включаючи тих, які мають право брати участь та голосувати за допомогою засобів електронного зв’язку. Позачергові Загальні збори скликаються за рішенням Директора, рішенням Наглядової ради Організації або рішенням 1/3 Учасників Організації.
4.3. Загальні збори вирішують такі питання:

 • визначають основні напрямки діяльності Організації і приймають відповідні документи;
 • затверджують статут Організації і вносять до нього зміни та доповнення;
 • обирають, переобирають Директора та членів Наглядової ради;
 • заслуховують звіти Директора, Наглядової Ради;
 • реалізують право власності Організації на майно та кошти Організації;
 • надають повноваження Наглядовій раді, Директору щодо управління майном та коштами Організації;
 • затверджують Положення про членство, Наглядову Раду та Регламент роботи Загальних зборів;
 • затверджують Положення про порядок сплати вступних та членських внесків Учасників та порядок їх використання;
 • створюють комісії, комітети, ревізійні органи;
 • створюють (запроваджують) інші органи та посади Організації, підзвітні органам управління Організації.
 • приймають рішення щодо прийому та виключення Учасників Організації;
 • приймають рішення про припинення діяльності Організації.

4.4. Загальні збори можуть взяти до розгляду будь-яке питання діяльності Організації без жодних виключень і прийняти по ньому рішення.
4.5. До виключної компетенції Загальних Зборів належить внесення змін до статуту; призначення, обрання та зупинення повноважень чи припинення повноважень (відкликання) членів виконавчого органу та наглядової ради; прийняття рішення про реорганізацію або ліквідацію.
4.6. Рішення приймаються простою більшістю голосів від числа присутніх відкритим або таємним голосуванням. Рішення з питань затвердження статуту Організації, внесення до нього змін та доповнень, реорганізації або ліквідації організації приймаються не менше, ніж ¾ Учасників Організації, присутніх на Загальних зборах.
4.7. Повідомлення Учасників Організації про скликання Загальних зборів Організації здійснює Директор Організації. Учасники Організації вважаються проінформованими про скликання Загальних зборів, якщо час, місце й порядок денний їх проведення доведені до відома Учасників

Організації не пізніше, ніж за 7 (Сім) днів до проведення Загальних зборів Організації на адреси, в тому числі електронні, які зазначені в заявах про вступ або в заявах про зміну адреси.
4.8. Учасники Організації, які завідомо не зможуть бути присутніми на Загальних зборах Організації, мають право доручити іншим Учасника Організації представляти їх інтереси на Загальних зборах Організації, про що такі Учасники мають проінформувати Директора заздалегідь (за 3 (три) дні, або відразу, як дізналися про це).
4.9. Загальні збори Організації вважаються легітимними в разі реєстрації та присутності на них простої більшості загальної кількості Учасників Організації, включаючи тих, які мають право брати участь та голосувати за допомогою засобів електронного зв’язку.
4.10. Рішення Загальних Зборів по всіх питаннях приймаються відкритим голосуванням за принципом «один Учасник – один голос» простою більшістю голосів Учасників, які беруть участь у Загальних Зборах. Рішення Загальних зборів Організації вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше ніж половина (50%+1 голос) зареєстрованих делегатів Загальних зборів Організації. Якщо кількість голосів при розгляді питання буде рівною, то переважає та кількість голосів у якій є голос Загальних зборів.
4.11. У випадку, якщо голосування проводиться засобами електронного зв’язку, Голова Загальних Зборів та члени Наглядової ради зобов’язані ідентифікувати Учасника, який голосує, та зарахувати його голос за принципом «один Учасник – один голос». Голова Загальних Зборів надає згоду на участь Учасника і його голосування шляхом електронного зв’язку шляхом підпису навпроти ПІП особи, яка використала електроні засоби зав’язку.
4.12. Результати голосування відображаються у Протоколі засідання Загальних зборів із обов’язковою вказівкою кількості Учасників, безпосередньо присутніх на Загальних зборах, та кількості із переліком імен і прізвищ тих Учасників, які здійснювали голосування засобами зв’язку. Засобами зв’язку для цілей голосування є всі можливі засоби, що дозволяють фіксування відповідей у зображувальному, або звуковому форматі.
4.13. Рішення можуть бути прийняті без скликання Загальних Зборів методом опитування Учасників. Опитування може проводитися розсиланням запитів поштою, електронною поштою та будь-якими іншими способами. У разі проведення опитування, рішення вважається прийнятим, якщо за нього позитивно проголосувала більшість Учасників з тих, відповідь яких на запит було отримано, за умови, що запит було надіслано всім Учасникам та відповідь отримано від
щонайменше 51% (п’ятдесяти одного відсотка) всіх Учасників. Рішення, прийняте методом опитування, вважається прийнятим Загальними Зборами. Відповідь на запит повинна бути надана Учасниками не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дати надсилання запиту. Якщо відповідь не надана протягом 10 (десяти) робочих днів з дати надсилання запиту, вважається, що такий Учасник не брав участі в голосуванні.
4.14. У разі термінового вирішення питання про це робиться відмітка. На такий запит відповідь повинна бути надіслана протягом п’яти робочих днів.
4.15. Протокол Загальних Зборів підписується Головою Загальних Зборів та секретарем Зборів.
4.16. Рішення, прийняті на загальних Зборах організації, що передбачають зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, або реєстрацію таких змін, вступають в силу з моменту державної реєстрації змін про юридичну особу.

ДИРЕКТОР

4.14. Виконавчим органом благодійної організації є Директор;
4.15. Виконавчий орган благодійної організації є постійно діючим органом управління благодійної організації;
4.16. Директор обирається з числа Учасників організації;
4.17. Директором може бути фізична особа, яка має повну дієздатність;
4.18. Директор, як виконавчий орган управління, діє від імені благодійної організації у порядку та межах повноважень, встановлених законом та цим Статутом;

4.19. Директор Організації є вищою посадовою особою в складі персоналу Організації, що безпосередньо підпорядкований Загальним Зборам Організації та обирається за рішенням Загальних зборів Організації терміном на 5 років;

4.20. До компетенції Директора належить вирішення покладених на нього обов’язків, крім питань, що належать до виключної компетенції Наглядової ради та Загальних зборів;
4.21. Директор організації виконує свої повноваження на умовах трудових відносин з відповідною оплатою згідно штатного розпису, або як Учасник організації виконує свої функції на громадських засадах при відсутності фінансування, передбаченого на оплату праці.
4.22. До компетенції Директора відноситься:

 • право першого підпису фінансових документів, відкриття та закриття рахунків Організації в банківських установах;
 • укладення від імені Організації угод, договорів, тощо;
 • видача довіреностей на право представництва інтересів Організації;
 • формування штату Організації, а також підбір кадрів на підставі цього Статуту та внутрішніх процедур, затверджених Наглядовою радою Організації;
 • затвердження штатного розклад Організації;
 • прийняття рішень про визначення форм, об'єктів, суб'єктів та обсяги благодійної допомоги;
 • вирішення питань організації поточного обліку та контролю, оформлення та своєчасне подання звітності;
 • підготовка пропозицій Загальним зборам щодо подальшого розвитку та вдосконаленню діяльності Організації;
 • затвердження бланків Організації;
 • здійснення інших повноважень, передбачених цим Статутом, передані йому Наглядовою Радою, або Загальними зборами Організації;
 • директор підзвітний Загальним Зборам Учасників організації та Наглядовій раді, організовує виконання їх рішень;
 • здійснює найм (прийом), переведення, звільнення працівників Організації, з урахуванням вимог, передбачених цим Статутом, а також укладання колективного договору від імені Організації;
 • заохочує працівників Організації, а також застосовує до них дисциплінарні стягнення;
 • створює тимчасові або постійно діючі органи (комісії, комітети) з числа компетентних працівників Організації для вирішення особливо важливих питань фінансової та господарської діяльності Організації;
 • підписує та подає від імені Організації претензії, позовні заяви (та відкликає їх), тощо;
 • підписує будь-які документи Організації;
 • призначає заступників;
 • за згодою Загальних зборів розпоряджається майном Організації;
 • затверджує кошторис витрат Організації;
 • представляє інтереси Організації у відносинах з органами та установами законодавчої, виконавчої влади, засобами масової інформації, підприємствами, організаціями, об'єднаннями громадян в Україні та за кордоном;
 • вручає нагороди від імені Організації;
 • здійснює інші дії в межах, визначених Загальними зборами, або визначені цим Статутом.

4.23.Рішення Директора можуть бути оформлені у вигляді наказів або розпоряджень
4.24. Повноваження Директора припиняються:

 • у зв’язку з припиненням його участі в Організації - з дати припинення такої участі;
 • у зв’язку з самостійним складенням Директором повноважень - з дати, зазначеної у відповідній заяві Директора загальним зборам Учасників, але не раніше дати подання такої заяви загальним зборам учасників;
 • у зв’язку з відкликанням Директора з посади за рішенням загальних зборів Учасників - з дати, визначеної відповідним рішенням загальних зборів учасників;
 • з інших підстав, передбачених законодавством України та рішеннями загальних зборів учасників Організації.

4.25. Рішення, дії та бездіяльність Директора можуть бути оскаржені на засіданнях Загальних зборів Організації. На цьому засіданні Загальні збори приймають рішення по даним скаргам.

НАГЛЯДОВА РАДА
4.26. Наглядова рада є постійно діючим органом управління Організації, яка в межах своєї компетенції, визначеної цим Статутом, контролює і регулює діяльність виконавчого органу та здійснює інші функції управління в період між Загальними зборами Організації;
4.27. Члени Наглядової Ради обираються рішенням Загальних зборів Організації. Кількісний та персональний склад Наглядової ради визначається Загальними зборами та не може бути меншим, ніж 3 (три) особи;
4.28. Члени наглядової ради обираються терміном на 5 років;
4.29. Кожен член Наглядової ради має право входити до Наглядової ради протягом декількох термінів повноважень;
4.30. До компетенції Наглядової ради входить:

 • прийняття річних планів діяльності Організації;
 • розгляд річних звітів діяльності Організації;
 • затвердження бюджету Організації;
 • прийняття рішення про створення та припинення підприємств, установ, організацій;
 • затвердження зразків символіки та іншої атрибутики Організації;
 • затвердження рішень про створення, припинення відокремлених підрозділів Організації;
 • розробка Стратегічних напрямів діяльності, Стратегічних планів організації та контроль за відповідністю їх виконання;
 • затвердження Положень відокремлених підрозділів Організації;
 • прийняття рішень щодо прийому та виключення асоційованих Учасників (членів) Організації;
 • делегування представників Організації для участі в консультативно-дорадчих органах, які створюються при державних органах виконавчої влади та місцевого самоврядування;
 • вирішення інших питань діяльності Організації, крім тих, які відносяться до виключної
 • компетенції Загальних зборів Організації.

4.31. Засідання Наглядової скликається Директором не рідше, ніж два рази на рік. Позачергові засідання Наглядової ради можуть скликатися за ініціативою щонайменше третини членів Наглядової Ради, або на вимогу Загальних зборів, якщо таку вимогу заявили не менше третини Учасників організації і якщо цього вимагатимуть інтереси Організації.
4.32. Наглядова рада є колегіальним органом і всі рішення приймає у формі протокольних рішень. Засідання Наглядової ради вважається правомочним для прийняття рішень, якщо на його засіданні присутня більшість членів Наглядової ради. Рішення Наглядової ради приймаються більшістю голосів у присутності щонайменше половини складу Наглядової ради та підписуються Головою засідання і Секретарем засідання.
4.33. Член Наглядової ради від імені організації підписує трудовий договір (контракт) з Директором організації, якщо відповідне рішення прийняте Загальними Зборами організації.

4.34. Члени Наглядової ради в межах повноважень діяльності Наглядової ради виконують свої повноваження і функції на громадських засадах, в тому числі, за дорученням Наглядової ради один з членів Наглядової ради на громадських засадах може виконувати функції Директора у разі його відсутності, за виключенням діяльності, пов’язаної із фінансовими операціями та взаємодії з державними контролюючими органами
4.35. Витрати, обумовлені виконанням статутних зобов’язань, за рішенням Наглядової ради Організації можуть бути компенсовані за рахунок коштів Організації в межах затверджених бюджетів.

4.36. Члени Наглядової ради можуть надавати послуги та виконувати роботи на умовах цивільно-правових угод в організації при відсутності конфлікту інтересів та за умови, що такі послуги або роботи не поєднані з повноваженнями членів Наглядової ради.
4.37. Голосування шляхом використання засобів зв’язку на засіданнях допускається лише за попередньою згодою усіх членів Наглядової Ради.
4.38. Рішення, дії та бездіяльність керівних органів (крім Директора) можуть бути оскаржені до виконавчого органу управління. Такі скарги розглядаються в обов’язковому порядку протягом 60 днів з дня надходження.
За результатами розгляду таких скарг Директор може:

 • прийняти рішення про скликання Загальних зборів Організації для вирішення порушених питань у скарзі по суті;
 • прийняти рішення про відмову у задоволені скарги на підставі відсутності вмотивованих підстав.

4.39. Повноваження члена Наглядової ради припиняються:

 • у зв’язку з припиненням його участі в Організації - з дати припинення такої участі;
 • у зв’язку із самостійним складенням членом наглядової ради повноважень - з дати, зазначеної у відповідній заяві члена наглядової ради загальним зборам Учасників, але не раніше дати подання такої заяви загальним зборам Учасників;
 • у зв’язку з відкликанням члена Наглядової ради з посади за рішенням Загальних зборів Учасників - з дати, визначеної відповідним рішенням загальних зборів учасників;
 • у зв’язку з розпуском наглядової ради за рішенням загальних зборів учасників - з дати припинення повноважень Наглядової ради, визначеної відповідним рішенням Загальних зборів Учасників;
 • з інших підстав, передбачених законодавством України та рішеннями загальних зборів Учасників Організації.

РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ
4.40. Ревізійна комісія створюється у випадку прийняття відповідного рішення Загальними зборами Організації.
4.41. Членами Ревізійної не можуть бути Учасники організації, а її склад формується із числа представників міжнародних та національних організацій, діяльність яких дотична до цілей та завдань організації.
4.42. До компетенції Ревізійної комісії Організації належить здійснення загального нагляду за роботою Організації та напрацювання стратегії її розвитку, здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю Організації, у тому числі забезпечення підготовки повної та достовірної публічної інформації про Організацію, інша діяльність, затверджена в Положенні про Ревізійну комісію.
4.43. Ревізійна комісія Організації здійснює свої функції на громадських засадах.
4.44. Засідання Ревізійної комісії Організації проводяться як мінімум раз на рік.
4.45. Засідання Ревізійної комісії Організації вважається правомочним у разі реєстрації не менше 2/3 її членів.
4.46. Рішення Ревізійної комісії приймається простою більшістю голосів від числа її членів, присутніх на його засіданнях. Якщо кількість голосів при розгляді питання буде рівною, то переважає та кількість голосів у якому є голос Голови засідання.
4.47. Ревізійна комісія звітує перед Загальними зборами Організації про свою діяльність. Позачергові засідання Ревізійної комісії скликаються на вимогу не менше ніж третини з її складу, або Директора.
4.48. РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ організації затверджується Загальними зборами організації терміном на 5 років. Ревізійна комісія має право вимагати від посадових осіб Організації необхідні матеріали, бухгалтерські та інші документи, а також особисті пояснення.

4.49. Ревізійна комісія складає висновок по річним звітам та балансам і звітується перед Загальними зборами.
4.50. Голосування шляхом використання засобів зв’язку на засіданнях Ревізійної комісії допускається лише за попередньою згодою усіх членів Ревізійної комісії.

 

Стратегічний та Адвокаційній план 2021-2025 рр .

Шановні колеги, до Вашої уваги представлені для ознайомлення наступні документи:

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені