Наша команда

Центральний офіс
Олег Димарецький Олег Димарецький Директор організації

Магістр соціальної роботи, юрист. Працюю у сфері протидії ВІЛ/СНІДу понад17 років! Моя місія — це допомога людям, які потрапили у складні життєві ситуації. Вважаю, що у нас попереду багато роботи, але поки я не буду задоволений якістю послуг для наркозалежних — не зупинюся!

Ігор Козак Ігор Козак Консультант з регіонального розвитку

Я, Козак Ігор, наркозалежний. У 2006 році потрапив на реабілітацію, під  час одужання захопився психологією, став волонтером реабілітаційного центру. Вступив до університету на вечірній факультет психології, паралельно почав працювати соціальним працівником в проектах зменшення шкоди (ЗШ). З 2012 працював в проектах ЗШ у Київській області, добре знаю проблеми ЛВН, ЛЖН. Працюю в в сфері допомоги людям, які вживають наркотики понад 12 років.

У «ВОЛНІ» представлятиму спільноту ЛЖН в консультативних органах, робочих групах, які стосуються проблематики наркозалежності. Моя мета — розвивати спільноти, шукати активістів, допомагати їм створювати ініціативні групи, допомагати людям захищати свої права свободи!

Павло Куцев Павло Куцев Фахівець з комунікації зі спільнотою

Більшу частину життя живу з наркотичною залежністю, з 2008-го на ЗПТ метадоном. Мені було вже за 40, коли прийшло розуміння того, що з аналогічною проблемою живуть сотні тисяч моїх співвітчизників і наркополітику потрібно терміново міняти. У корені. Але це можливо тільки при безпосередній участі таких, як ми — ЛЖН. У громадський рух прийшов, як співзасновник самоорганізації і починав роботу в 2002 у якості волонтера аутріч на ПОШі. Перейнявшись філософією Зниження шкоди, зрозумів, що найсильнішою зброєю залишається Слово. Завдяки досвіду у видавничій діяльності, ініціював ряд просвітницьких проектів «Мотильок», які успішно реалізуються і зараз. Завжди вірив, що гідно прожити життя можна навіть будучи залежним (у тому числі від лікарських препаратів). Але однієї віри мало — потрібні реальні зусилля. Дуже складно протистояти стигмі, неуцтву і свавіллю поодинці. Але об’єднавшись, ми впораємося. Обов’язково! Саме для цього нами і була піднята “ВОЛНА”.

Олена Левшун Олена Левшун Спеціаліст МіО

Я відповідаю за моніторинг і оцінку — так би мовити, «технічний персонал». Дуже ціную і поважаю своїх колег за професіоналізм і відданість своїй справі, тому роблю все, що в моїх силах, щоб допомогти «ВОЛНІ» досягти своїх цілей. Впевнена, у нас все вийде!

Вєлта Пархоменко Вєлта Пархоменко Консультантка з мобілізації

Магістреса практичної психології, замісниця голови правління WHRIN, членкиня керівного комітету НПКС, експертка при КМДА, сертифікована тренерка національного рівня. У «ВОЛНІ» — координую напрямок організаційного розвитку, щоб підвищити потенціал спільноти ЛЖН для ефективної адвокації з метою зміни наркополітики.

Я жінка, яка живе із наркозалежністю, за 14 років в сфері зменшення шкоди пройшла довгий шлях від клієнтки обміну шприців до лідерки спільноти ЛЖН. Моя місія орієнтована на те, щоб кожна людина мала рівні права у нашій країні, незалежно від образу життя та стану здоров’я.

Кіхтенко Світлана Кіхтенко Світлана Бухгалтер
Магістр фінансів. Працюю за фахом з 2007 року. 
Девіз мого життя у цих словах
 
Це неможливо! - сказала ПРИЧИНА.
Це нерозсудливість! - зауважив ДОСВІД.
Це марно! - відрізала ГОРДІСТЬ.
Спробуйте ... - прошепотіла МРІЯ.
Артем Осипян Артем Осипян Консультант з адвокації та зміни НПА
Трофімов Валерій Трофімов Валерій Консультант з закупівель
Михайло Резник Михайло Резник Консультант з правових питань
Консультант з регіонального розвитку в Київській області
Андрій Федоренко Андрій Федоренко Консультант з регіонального розвитку в Київській області
Консультант з регіонального розвитку у Києві
Андрій Федоренко Андрій Федоренко Консультант з регіонального розвитку у Києві
Консультант з регіонального розвитку в Вінницькій області
Ігор Ткаченко Ігор Ткаченко Регіональний представник в Вінницькій області
Консультант з регіонального розвитку у Волинській області
Вадим Мовчанюк Вадим Мовчанюк Регіональний представник у Волинській області

Я живу в місті Луцьк, навчався у Львові, у Лісотехнічному інституті, але не вийшло закінчити навчання. Пробував себе в різних сферах: художник-дизайнер, бухгалтер-касир, підприємець, соціальний працівник. Шлях активіста почав десять років тому, став регіональним представником АСТАУ , і почав працювати в БФ «ШАНС» в місті Луцьк в програмах зменшення шкоди. Зараз я працюю соціальним працівником в БФ «ШАНС» і поєдную громадську діяльність з підприємництвом. З 2019 року я працюю регіональним представником «ВОЛНА» в своєму регіоні. Моя тривала участь в цій сфері діяльності, дозволила мені сформувати команду однодумців, серед якої є і медичні працівники. Толерантність і комунікабельність разом з десятирічним стажем активної громадської діяльності в сфері профілактики ВІЛ дозволили мені досягти достатнього рівня довіри серед представників ЛЖН. Я дуже радий, що став частиною команди «ВОЛНА» і можу внести свій внесок у загальну справу.

Консультант з регіонального розвитку у Донецькій області
Наталія Калужська Наталія Калужська Регіональна представниця

Я з міста Маріуполь. Працювала параюристкою у Всеукраїнському об'єднанні наркозалежних жінок "ВОНА". Саме Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю стало для мене ресурсом, щоб зрозуміти, що я можу допомагати наркозалежним відстоювати свої права та впливати на наркополітику. В 2019 році отримала освіту на курсах "Громадські радники". Зараз отримую освіту соціолога. Входжу до заснованої в Маріуполі групи взаємопідтримки "Прорив". Я продовжую рости разом з нашою командою. Я нами пишаюся!

Консультант з регіонального розвитку в Дніпропетровській області
Руслан Воєводов Руслан Воєводов Регіональний представник у Дніпропетровській області

Активіст, волонтер програм зменшення шкоди з 2009 року. Приймаю ЗПТ з 2009 року. Кейс-менеджер ЗПТ ГО “Дорога життя Дніпро» та ГО “СІНЕРГІЯ ДУШ». Влітку 2018 року вступив до лав ВОЛНи та зібрав  ініціативну групу. З лютого 2019 року - регіональний представник  БО БФ ВОЛНа у Дніпропетровському регіоні. «Нічого для нас без нас» - під цім гаслом я продовжую захищати та відстоювати права ЛЖН. Пропоную і вам приєднуватись до Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, щоб змінювати ставлення нашого суспільства до людей з залежністю, боротися з проявами дискримінації та порушеннями прав уразливих груп населення!

Консультант з регіонального розвитку в Житомирській області
Охмак Віталій Охмак Віталій Регіональний представник в Житомирській області
Консультант з регіонального розвитку в Запоріжській області
Людмила Шевченко Людмила Шевченко Регіональна представниця
Консультант з регіонального розвитку в Івано-Франківській області
Володимир Поляков Володимир Поляков Регіональний представник в Івано-Франківській області

Народився у Дніпропетровську в 1955 році. Служив у армії, місто Шостка, в саперних військах. Мав сім’ю, дітей. Зараз є онуки. Навчався в Львівському лісотехнічному інституті, на заочному факультеті, за спеціальністю «Машини і механізми». Не з чужих слів знаю, що таке залежність від наркотиків. Намагався реабілітуватися, проте від себе не втекти. Але хотілося прожити життя недаремно. Знайшов себе у громадській діяльності. Постійна практична допомога людям із закритих спільнот, ось моя мотивація.

Соціальною роботою я почав займатися у 2009 році. У 2008 році потрапив на програму ЗПТ, познайомився з майбутнім директором БФ РЦ «Захід Шанс» Олександром Гринь, працював фасилітатором ініціативної групи. Зараз я — соціальний працівник, працюю в трьох напрямках. З 2011 р — регіональний представник ASTAU в Івано Франківській області.

Коли виникла ідея створення БО «БФ «ВОЛНА» я підтримував її на всіх етапах, так як побачив в такій структурі великі можливості для поліпшення якості життя ЛЖН. Особливу увагу намагаюся приділяти програмі ЗПТ.

На будь-якій посаді або без посади, в силу своїх можливостей, я буду працювати для досягнення поставлених цілей.

Консультант з регіонального розвитку в Кіровоградській області
Максим Горюнов Максим Горюнов Регіональний представник в Кіровоградській області
Консультант з регіонального розвитку в м. Кривий Ріг
Світлана Макогон Світлана Макогон Регіональна представниця в м. Кривий Ріг
Я - жінка, яка 30 років вживала наркотики. 5 років я була учасницею програми ЗПТ, п'ятий рік я - активістка в напрямку захист прав споживачів наркотиків. А ще - я мама двійнят, хлопчика і дівчинки, яким вже 21 рік. Люблю життя та творити добро. Живу Тут і Зараз! 
Консультант з регіонального розвитку у Луганській області
Олексій Квітковський Олексій Квітковський Регіональний представник у Луганській області

07.03.2008 в Луганську стартувала програма ЗПТ і я став першим наркозалежним в області, який почав отримувати замісний препарат “Бупренорфіну гідрохлорид”. Програма ЗПТ змінила моє життя, можна сказати що все, що зруйнував наркотик — мені повернула програма ЗПТ, завдяки якій я через рік зміг знайти собі роботу в БФ «Крок у майбутнє», гідно виховати і дати можливість отримати хорошу освіту своєму старшому синові, у 2011 році одружився і в 2014 році став батьком другої дитини. Але, на жаль, на ЗПТ ми стикалися з різними проблемами, для вирішення яких у 2010 році вирішили об’єднатися в ініціативну групу, яку я очолив. З 11.02.2011 року наша ІГ зареєструвалася як регіональне представництво Асоціації учасників ЗПТ «ASTAU», я став регіональним представником.

Після подій 2014 року, коли в результаті окупації Луганська і частини Луганської області закрилися п’ять сайтів ЗПТ з семи, я переїхав на підконтрольну українській владі територію Луганської області в м. Лисичанськ, де почав працювати кейс-менеджером сайту ЗПТ у Лисичанську і Сєвєродонецьку. Наша колишня ІГ розпалася через те, що більшість її учасників роз’їхалися по містах України і тому я запропонував найбільш активним учасникам сайтів ЗПТ Луганській обл. об’єднатися і створити нову ІГ не тільки з пацієнтів ЗПТ, а й з споживачів вуличних наркотиків. На зборах ІГ 26.01.18 ми вирішили створити на базі нашої ІГ регіональне представництво БО “БФ «ВОЛНА», мене обрали на посаду регіонального представника.

Я маю досвід в організації та мобілізації спільноти ЛЖН, також маю успішний досвід адвокації прав наркоспоживачів, є членом координаційної ради з протидії наркоманії, токсикоманії та алкоголізму при ЛОДА.

На даний момент працюю регіональним представником “ВОЛНИ” і кейс-менеджером на сайтах ЗПТ в Луганській області, маю безпосередній контакт зі спільнотою ЛЖН. Моя місія — об’єднати людей, які живуть з наркозалежністю для досягнення наших цілей. Я  готовий далі представляти інтереси співтовариства ЛЖН в нашому регіоні і працювати з повною віддачою для реалізації поставлених завдань та обраних цілей.

Консультант з регіонального розвитку у Львівській області
Жанетта Матвейко Жанетта Матвейко Регіональна представниця у Львівській області

З 2021 року директорка Ресурсного центру ГО "ВОЛНА-Захід". Допомагає людям, які є учасниками ЗПТ, ЛВІН, ВІЛ-позитивним, супроводжує їх: перенаправляє до Центру громадського здоров'я, сприяє підписанню декларації з сімейним лікарем Львівського Обласного центру превенції та терапії узалежнень. Допомагає отримувати довідки внутрішньо переміщеним особам, перенаправляє їх до інших фахівців. 

Консультант з регіонального розвитку в м. Мелітополь
 Олександр Нестер Олександр Нестер Регіональний представник в м. Мелітополь

Маю середню спеціальну освіту. Навчаюся в Інституті екології та соціальних технологій м.Мелітополь. У 2018-2020 роках був волонтером-консультантом в реабілітаційному центрі за програмою 12 кроків «Крок за Кроком». У 2020-2021роках працював соціальним працівником благодійного фонду «Все можливо». З 2021 року працюю регіональним представником «ВОЛНи» в Мелітополі.

Консультант з регіонального розвитку в Миколаївській області
Сніцаренко Володимир Сніцаренко Володимир Регіональний представник у Миколаївській області

З 2007 року почав займатися волонтерською діяльністю у організації «Пенітенціарна ініціатива». У 2008 став лідером волонтерського руху цієї організації. З 2014 року — представник організації «Подолання» (рух в підтримку колишніх в’язнів) Вознесенську.

У 2016 організував ініціативну групу «Фенікс», яка захищає права ЛЖН, група існує дотепер. За цей час я багато чому навчився у цій сфері діяльності, маю сертифікати та грамоти. З лютого 2019 року є регіональним представником у “ВОЛНИ” у області.

Моя робота — захист наркозалежних людей, супровід та консультування, адвокаційні кейси, проведення заходів, також я вхожу до складу Координаційної ради міста та області.

Я впевнений, що моя робота є необхідною для людей з наркозалежністю.

Консультант з регіонального розвитку в Одеській області
Юлія Коган Юлія Коган Регіональний представник у Одеській області

Народилася і живу в Одесі, закінчила з відзнакою школу, потім Одеський державний університет, але диплом отримати не встигла — в моєму житті з’явилися наркотики.

На даний момент я учасник програми ЗПТ. Пройшовши цей важкий шлях, як ніхто інший я знаю всі потреби людей, що живуть з наркозалежністю.

Свою роботу волонтером починала у 2012 році в ОБФ «Дорога до Дому», у 2013 мене підвищили до соціального працівника, працюю тут і зараз. З 2017 року я стала частиною ЕСЛУН і стояла біля витоків зародження «ВОЛНИ».

Впевнена, що знайшла себе в цьому житті і буду захищати інтереси людей, що живуть з наркозалежністю скільки вистачить моїх сил.

Консультант з регіонального розвитку в Полтавській області
Яніна Стемковська Яніна Стемковська Регіональний представник в Полтавській області

Освіта вища (товарознавець) і незакінчена вища (3 курси інституту). Маю досвід вживання ін’єкційних наркотиків з 1993 по 2007 рік. З січня 2007 і по даний час є учасницею програми ЗПТ. Активістка і учасниця ініціативної групи сайту ЗПТ з 2011 року. Волонтер БО «Меридіан» з 2017. У соціальній сфері працюю за покликом серця. Головним своїм завданням вважаю — допомогти наркозалежним повернутися до повноцінного життя, соціально адаптуватися  і мати можливість вибору у питаннях лікування своєї залежності. Заради досягнення цих цілей і результатів готова на все.

Консультант з регіонального розвитку в Рівненській області
Регіональний представник в Рівенській області
Консультант з регіонального розвитку у Сумській області
Яна Дейнека Яна Дейнека Регіональний представник у Сумській області

Я з міста  Суми. Мені 40 років. В 2000 році закінчила Сумський медичний коледж за спеціальністю сестринська справа. В медичній сфері пропрацювала 18 років. З 2018 почала працювати в СОГО "КЛУБ "ШАНС"  соціальним  працівником (напрямки-профілактика та соціальний супровід клієнтів ЗПТ).  З 2019 року мала честь приєднатися до команди Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю. Вмію налагоджувати контакти з  людьми, долати труднощі та доводити розпочате до кінця. Багатьом людям  я вже допомогла, але хочу і можу зробити ще більше. Люблю справедливість у всьому. В людях ціную чесність та щирість. Сподіваюсь, зможу бути корисною для людей, які цього потребують.

Консультант з регіонального розвитку в Тернопільській області
Олег Лазар Олег Лазар параюрист
Консультант з регіонального розвитку у Харківській області
Олександр Авдєєв Олександр Авдєєв Регіональний представник у Харківській області

Починав свою діяльність у соціальній сфері з роботи волонтера ВГО «Асоціація учасників ЗПТ України» у 2011 році, був лідером ініціативної групи сайту ЗПТ при харківському обласному наркологічному диспансері. З 2014 року — Президент БФ «Авалон», з того ж часу і по кінець 2017 року — соціальний працівник сайту ЗПТ при ХОНДА.

Моя основна мета — це допомога ЛВН та людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, розширення програми ЗПТ у Харківському регіоні.

Консультант з регіонального розвитку в Хмельницькій області
Володимир Федоренко Володимир Федоренко Регіональний представник в Хмельницькій області
Консультант з регіонального розвитку в Чернівецькій області
Лобода Кирило Лобода Кирило Регіональний представник у Чернівецькій області

Один з перших учасників ЗПТ у Чернівцях, до цього пройшов усі можливі курси реабілітації. З 2005 року є членом БО «100% Життя», за цей час в якості волонтера займався різної діяльністю в організації, у тому числі супроводженням ЛВІН в інститут Громашевського для отримання лікування, проводив консультації з прихильності до прийому АРТ- терапії, ітд.

У 2018 після року невдалих спроб отримувати препарат на руки, звернувся за порадою до представника “ВОЛНИ” та на Національну гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт і моя «проблема» була вирішена за три дні. Незабаром створив ініціативну групу, брав участь в акціях “ВОЛНИ”.

З лютого 2019 року є представником з регіонального розвитку в Чернівецькій області. Свою місію в даний момент бачу в мобілізації спільноти, подолання стигми та дискримінації, захисту прав ЛЖН, на регіональному рівні роблю все можливе задля поліпшення якості життя, доступу до медичних послуг, соціалізації ЛЖН.

Консультант з регіонального розвитку в Черкаській області
Сорокін Олексій Володимирович Сорокін Олексій Володимирович Регіональний представник у Черкаській області

Я прагну забезпечити гідне ставлення до людей, які живуть з наркозалежністю в установах та закладах будь-якої форми власності, забезпечити доступ до медичних, соціальних та інших послуг відповідно до прав громадянина України, які регламентує Конституція.

Консультант з регіонального розвитку в Чернігівській області
Сергій Крицький Сергій Крицький Регіональний представник в Чернігівській області

Мав 15-річний досвід вживання психоактивних речовин. Останні 6 років веду соціально активне, тверезе життя.  Працював в програмі зменшення шкоди. Відвідую групи "Анонімних Наркоманів". Маю юридичну освіту, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, журналістиці та громадській діяльності.

 

  

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені