Історія створення

Історія Всеукраїнського Об’єднання людей, що живуть з наркозалежністю почалася з підписання Меморандуму Про об’єднання нарко-спільнот з метою створення єдиного координаційно механізму для представлення інтересів Товариства на національному рівні і створення на його основі Національної організації/Громадського Об’єднання.

Документ був підписаний на зустрічі 20.01.2017 року в Києві, в готелі «Дніпро», де зібралися 20 делегатів, що представляють ключові спільноти ЛЖН/ЛУН/ЗПТ. Членами робочого комітету були обрані:

Басенко Антон / альтернат Димарецький Олег;

cекретар — Куцев Павло / альтернат Пархоменко Вєлта.

Рішення було відображено і закріплено Протоколом. Захід Відбулося за підтримки Альянсу громадського здоров’я.

 25 травня 2017 в київському готелі «Братислава» відбулись установчі збори, на яких були присутні 18 представників спільнот з різних регіонів України. Своїм рішенням група визначила технічне Правління майбутньої організації в такому складі: Басенко Антон, Димарецький Олега, Кривошеєв Євген. Згідно результатів голосування прийнято одноголосне рішення про юридичну реєстрацію національного Об’єднання наркозалежних. Виконання доручено Правлінню. Рішення зафіксовано Установчими Протоколом №1. Захід відбувся за підтримки Альянсу громадського здоров’я та проведений у рамках проекту PITH.

 30 серпня 2017 року, на підставі рішення загальних зборів Учасників, Міністерством Юстиції України було зареєстровано   «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)».

В англійському варіанті — «Ukrainian Network of People who Use Drugs (UkrPUD), тобто Українська Мережа Людей вживають Наркотики. Символічно, що це відбулось напередодні 31 серпня – Міжнародного дня боротьби з передозуванням наркотиків.

Таким був наш старт, проте вже у листопаді того ж року відбувся перший Форум ЛЖН, на якому “ВОЛНА” виступила у якості ключового партнера. На цій же зустрічі було прийнято рішення про розширення складу правління до 5 чол.

 З січня 2018 “ВОЛНА” реалізує свій перший національний проект «Нічого для нас без нас», з якого починається активна діяльність Мережі ЛЖН і відкриваються офіційні регіональні представництва “ВОЛНИ” в 10 регіонах України.

Завдяки цілеспрямованій праці колективу БО БФ "ВОЛНА" кількість регіональних осередків організації у 2021 році збільшилась до 25.

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені