Сьогодні Міжнародний день пам'яті людей, які вживають наркотики

21.07.2021
В цей день, всі кого торкнулась проблема пов’язана з наркотиками приєднались до акції Global Network of People living with HIV та INPUD ціль якої привернути особливу увагу до тих, чиє життя несправедливо і трагічно обірвалося через криміналізацію та стигматизацію споживачів наркотиків.
Попри багаторічну війну з наркотиками, домогтися хоч якогось зниження інтересу до психо-активних речовин дотепер не вдалося. Навпаки, всі вжиті державними структурами зусилля призводять лише до зростання числа наркозалежних, криміналізує їх і заганяє в підпілля.
Сьогодні жертвами війни з наркотиками стають в основному люди, які їх вживають. Через репресивну наркополітику, що проводиться в деяких країнах, ЛВН піддаються переслідуванню та іншим порушенням прав людини.
В умовах жорстких репресій і відсутності адекватної, науково-обґрунтованої наркологічної допомоги, позбавлені доступу до природних речовин, наркозалежні люди вдаються до вживання так званих «нових» наркотиків, вживання яких швидко призводить до важких наслідків.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені