Олексій Квітковський виступив на регіональному Саміті СЄЦА у Тбілісі

03.10.2022
У Тбілісі пройшов триденний регіональний Саміт Східної Європи та Центральної Азії у питаннях стійкості у боротьбі з ВІЛ/СНІД.
 
Нашому Alexey Kvitkovsky випала честь презентувати роботу Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю та виступати від імені української спільноти людей, які вживають наркотики під час війни!
 
Міжнародній аудиторії Олексій розповів про щоденні виклики ВОЛНи: гуманітарну допомогу в евакуації та забезпеченні представників спільноти сертифікатами на харчові продукти та засоби гігієни, допомогу в отриманні коштів на сплату оренди житла та комунальних платежів.
 
Окремо йшлося про допомогу в медичному та соціальному супроводі учасників програми замісної підтримувальної терапії.
 
Також Олексій розповів, як ВОЛНа разом з Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ адвокатували алгоритм дій медичного персоналу програми ЗПТ під час війни, завдяки якому видача препаратів ЗПТ тепер відбувається на термін до 30 днів.
«Впевнений, що на черговому Саміті представники спільноти людей з наркозалежністю самі будуть організовувати та фасилітувати панельні дискусії», - підсумував виступ Олексія фасілітатор обговорення Роман Дрозд.
 
Фото: International Budget Advocacy HUB

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені