Команда БО БФ «ВОЛНА» приєднується до потужного голосу прогресивної громадськості

21.05.2021

Команда БО БФ «ВОЛНА» приєднується до потужного голосу прогресивної громадськості та партнерських організацій, щоб звернути увагу відповідальних державних посадовців та організацій громадянського суспільства  на ситуацію з невизначеною позицією України у підготовці до важливого  Засідання високого рівня з  питань боротьби з  ВІЛ/СНІД,  що має відбутися у Нью-Йорку 8- 10 червня 2021 року.

Вчора у Нью-Йорку завершився вже другий раунд обговорення нової редакції Проекту політичної декларації з ВІЛ/СНІД, і з боку ряду делегацій-членів нашого регіону чиняться системні спроби виключити з неї ключові прогресивні формулювання, пов’язані з дотриманням прав ключових груп населення, їх залученням до заходів протидії епідемії, створення сприятливого політичного середовища, декриміналізації  тощо.

Символічно, що ці неконструктивні пропозиції пропонуються офіційними делегаціями країн, які протягом останніх років отримали стійку репутацію держав, вкрай далеких від демократичних засад дотримання прав людини та опонентів впровадження прогресивних підходів з протидії ВІЛ/СНІД. Зокрема, мова йде про країну-агресора Російську Федерацію та її союзника – Республіку Білорусь. Їхні пропозиції щодо нівелювання значення та досягнень чинної Політичної декларації ситуативно підтримуються такими країнами як Індонезія, Саудівська Аравія, Іран, Китайська Народна Республіка, Республіка Куба та деякими іншими країнами.

Задля активізації залучення офіційного представництва України в ООН в конструктивне обговорення проекту нової Політичної декларації та підтримку прогресивних пропозиції, щонайменше Європейського союзу, ми, БО БФ «ВОЛНА», направили офіційне звернення на ім'я  Постійного представника  Постійне представництво України при ООН / Perm Mission of Ukraine to the UN, Міністру  Міністерство охорони здоров'я України  та Директору Департаменту міжнародних організацій Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine.

Закликаємо небайдужі національні організації, особливо які безпосередньо представляють інтереси ключових спільнот, долучитися до цього важливого процесу і направити свої індивідуальні звернення до вищевказаних та інших зацікавлених державних інституцій.

 

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені