«ВОЛНА» на Міжнародній конференції СНІД-2018

04.08.2018

«ВОЛНА» на Міжнародній конференції СНІД-2018

23-28 липня 2018 року в Амстердамі (Нідерладни) пройшла 22-а Міжнародна конференція зі СНІДу AIDS-2018. Конференція об‘єднала світових лідерів, політиків, вчених, дослідників, чиновників, лідерів громадських організацій, волонтерів, лікарів, людей, які живуть з ВІЛ, журналістів — разом понад 18 000 учасників з усього світу.

Ми пишаємося тим, що на заході такого рівня «ВОЛНА» була представлена відразу декількома учасниками: Антон Басенко, Анна Мартинюк, Велта Пархоменко, Юлія Коган.

«Конференція — дивовижний досвід для мене. Мегаактівісти і активістки з усього світу говорять на різних мовах, але об’єднані єдиною метою. Якщо ще 10 років тому Спільнота сприймалася як причина епідемії, то зараз ми — ключ до її подолання. Я презентувала на Конференції досвід Платформи ключових співтовариств. Попереду у нас грандіозні плани на побудову партнерства міжнародного рівня.И важлива тема для подальшої адвокації — протидія ґендерному насильству. Разом ми міняємо світ «, — заявила Вєлта Пархоменко, координаторка з організаційного розвитку «ВОЛНИ».

Конференція дозволила фахівцям обмінятися досвідом, дізнатися про нові дослідження і профілактики поширення ВІЛ, поділитися лайфхаками успішних соціальних кампаній.

«Участь в конференції дала можливість побачити нові можливості в Адвокації щодо поліпшення державної реалізації програм зменшення шкоди в Україні та їх невід’ємної частини — програми ЗПТ. Кожен день конференції був насичений яскравими подіями та зустрічами з активістами з інших країн, проте хочу відзначити сесії, які мене вразили: сесія про наркополітику, вплив молоді на епідемію, інноваційні підходи в лікуванні та діагностиці ВІЛ. Найбільш вражаючі спікери це — Джуді Чанг INPUD, Джон Пітер Кулс, Інститут Трімбос, Нідерланди, і звичайно, Мішель Казачкін «, — поділилася враженнями Анна Мартинюк, координаторка по мобілізації.

Конференція — це також чудова можливість поспілкуватися на рівних з представниками донорських організацій. «На панельній дискусії з донорами, яку вів Фархад і Лариса Соловйова, мені випала нагода розповісти про бар’єри при взятті на наркооблік для подальшої можливості стати учасником програми ЗПТ і, звичайно, озвучити скарги на якість одеського і харківського препарату ЗПТ. Вголос заявити донорам про наші проблеми — це було супер! «, — поділилася враженнями Юлія Коган, регіональний представник «ВОЛНИ «в Одесі

У Глобальному містечку, доступному для громадськості, пройшли сеанси, дебати, покази фільмів, театральні вистави, молодіжні сесії, працювали мережеві зони, світове кафе та багато іншого. В цілому організатори запланували близько 500 заходів.

«Безперечно приємно, що Україна визнається як історія успіху у протидії ВІЛ та особливо програм профілактики серед ключових груп, але у нас ще багато роботи попереду», — підвів підсумки Антон Басенко (Anton Basenko), глава правління «БО «БФ «ВОЛНА»

Нагадаємо, Міжнародна конференція зі СНІДу є найбільшою конференцією з питань і досягнень глобальної охорони здоров’я. Наступна Конференція пройде в столиці Мексики Мехіко у липні 2019 року.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені