08.10.2024

ЖИТОМИР: ДРУЖНІЙ ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ЦГЗ

Віталій Охмак
 
У Житомирі відбувся дружній візит представників Центр громадського здоров’я України - Бондар Тетяна та Птащенко Андрій - на сайти замісної підтримувальної терапії.
 
 
Вони мали змогу переглянути умови, документацію, видачу препарату та поспілкуватися з медичним персоналом і пацієнтами програми. Цей візит має допомогти покращити роботу ЗПТ у нас.
 

Дивіться також

Зворотній зв’язок

Для зв’язку з нами залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на Ваші запитання та допомогти Вам