Олександр Авдєєв
21 липня, в Міжнародний день пам'яті людей, які постраждали від репресивної наркополітики, лідери Харківського регіону зібралися і провели робочу зустріч ІГ БОБФ ВОЛНА. Ми поділилися історіями свого життя і життя наших друзів, як ми всі проживали ці жахливі часи, згадували і раділи.

Що настав той час, коли ми, спільнота людей з наркозалежністю, можемо вільно вийти на вулицю в центрі міста Харків і говорити про себе з відкритими обличчями, розмовляти з людьми, висловлювати свої думки і ділитися своїми ідеями про реформу наркополітики в Україні.
Діяльність БОБФ VOLNa здійснюється за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ, Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health, INPUD, ViiV Healthcare