19.09.2024

ХАРКІВ: ЛЮДИНУ СИЛОЮ ЗАШТОВХУЮТЬ В АВТОМОБІЛЬ БЕЗ ДЕРЖАВНИХ ЗНАКІВ

Олександр Авдєєв
 
16 вересня на території ХОНД (Харківського Обласного наркологічного диспансеру) пройшла ініціативна група VOLNa-Харків. На зустрічі були присутні члени ІГ і пацієнти кабінету ЗПТ ХОНД. Тема зустрічі: дії співробітників ТЦК і поліції щодо пацієнтів програми ЗПТ.
 
 
Пацієнти розповіли, що під час зустрічі працівники ТЦК і поліції просять для ознайомлення документи. У відповідь наші пацієнти показують посвідчення учасника програми замісної підтримувальної терапії. Після цього в більшості випадків працівники поліції та ТЦК бажають гарної дороги.
 
Але, за розповіддю пацієнтів кабінету ЗПТ, трапляються випадки, коли без особливих пояснень людину силоміць заштовхують до автомобілів з польськими бляхами, без державних знаків розпізнавання і привозять до ТЦК. А далі починаються не зовсім законні дії щодо пацієнтів із хронічними діагнозами. Ці дії державних службовців викликають багато запитань.
 
Я, як параюрист і довірена особа амбуцмена представника президента з прав людини в Україні, проконсультував учасників зустрічі і дав поради, що потрібно робити в такій ситуації.
 

Дивіться також

Зворотній зв’язок

Для зв’язку з нами залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на Ваші запитання та допомогти Вам