Засідання пройшло у районній лікарні міста Володимир Волинський. На ньому були присутні начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Юрій Легкодух, головний нарколог Волинського наркологічного обласного диспансеру Ігор Шкаровецький, лікар-нарколог Ярослав Басик, від спільноти ЛЖН – регіональні представники БФ VOLNa Вадим Мовчанюк та БО «ВОНА» Ірина Ємельянова. Серед низки питань, які обговорювалися: незадовільне залучення наркозалежних людей до програми ЗПТ, не толерантне ставлення до пацієнтів ЗПТ з боку медичного персоналу, відсутність обстеження пацієнтів на соціально небезпечні захворювання. Лікар-нарколог кабінету ЗПТ міста Володимир Волинський саме у день виїзного засідання Координаційної Ради був у відпустці, тому ці питання залишилися без відповідей… Керівник медичної установи погодився, що проблеми існують і було прийнято рішення про більш продуктивну співпрацю у майбутньому та необхідність невідкладного проведення тренінгу «Лікар-пацієнт» у Володимир Волинському.