23.05.2024

Луцьк: у нас чергова смерть від "солей"

Вадим Мовчанюк
 
У Луцьку пройшли збори Ініціативної групи VOLNa-Луцьк . Говорили про "солі" та про шкоду для здоров'я від їх вживання. Привід - у нас у місті чергова смерть, померла жінка "зі старих", останнім часом вона пристрастнилась до вживання сонників внутрішньовенно, і не обійшлось і без "солей".
 
 
Поговорили не тільки про шкоду, яка багатьом уже зрозуміла на досвіді, а й про те, як можна з них "зістрибнути". У нас є психолог, який допомагає людям із такими проблемами, і є також дружні реабілітаційні центри. І те, і те - ефективна допомога в таких ситуаціях. Ми відкриті до будь-якого запиту і зацікавлені в тому, щоб ця інформація поширилася в нашій спільноті якомога ширше.
 
 
Наші збори ми провели в офісі БФ "Наше Майбутнє". На жаль, це було востаннє, бо в готелі, де орендується офіс, починається ремонт. І нас попросили виїхати. Цей офіс побачив дуже багато людей зі спільнот. Тут проводилися збори VOLNa, Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНА, Легалайф-Україна / Legalife-Ukraine. Шкода розлучатися з цими кімнатами, де ми були всі разом, але нас це не зупинить - йдемо далі!
 
Діяльність БОБФ VOLNa здійснюється за підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ, Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health, INPUD, ViiV Healthcare.

Дивіться також

Зворотній зв’язок

Для зв’язку з нами залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на Ваші запитання та допомогти Вам