Перша зустріч ініціативної групи в новому приміщенні в Кривому розі!
Вчора ми сміялися і плакали разом. Відчували підтримку одне одного, ділилися своїми страхами. А ще пили чай, бо поруч з нами є пункт незламності. Додому всі учасники пішли з продуктовими наборами.

Дякуємо церкві "Хліб життя" та її пастору Євгенію Ткаченко за надане приміщення для проведення наших інформаційний занять. Фонд також забезпечує членів нашої спільноти гуманітарною допомогою! А завдяки фонду "Добрий самарянин" у нас з'явився ще й центр незламності та є можливість перебувати в теплі та з електроенергією!

Будемо збиратися тут щопонеділка! Чекаємо на вас!