08.09.2024

ДНІПРО: ПРОСТІР ПСИХОЕМОЦІЙНОГО РОЗВАНТАЖЕННЯ

Руслан Воєводов
 
З перших рядків цієї публікації хочу подякувати керівництву КП «ДБКЛ_ПД» ДОР і сказати величезне спасибі Генеральному директору Світлані Михайлівні Мороз, Медичному директору Наталії Романівні Галицькій-Пасічник і заступнику Медичного директора Ларисі Василівні Дорохіній.
 
Завдяки вашому професіоналізму, чутливості та людяності наша спільнота має змогу збиратися, спілкуватися та розвивати нашу спроможність і лідерський потенціал. Ми дуже вдячні вам за довіру та підтримку наших ініціатив.
 
У наших попередніх публікаціях ми розповідали про те, як проходять групи психологічної підтримки та самодопомоги, сеанси з АРТ-терапії та збори ІГ.
 
 
Реабілітаційний компонент - найважливіша частина ЗПТ, без допомоги професійного психолога процес одужання практично неможливий. Нам пощастило, що в складі команди лікарів відділення такий фахівець є. Байова Тетяна Русланівна - куратор цього напряму і наш провідник у суцільній темряві нашої менталки. Сьогодні хочемо поділитися з читачами новою послугою, яка вже працює при відділенні ЗПТ Новосільна.
 
Це Простір ПсихоЕмоційного Розвантаження!!!
 
На початку серпня у нашої активістки народилася ідея, яку підтримала і доповнила своїм баченням Заступник Медичного директора за напрямом ЗПТ Лариса Василівна Дорохіна, яка завжди проявляє інтерес до наших активностей і з притаманною їй мудрістю коригує політ наших фантазій.
 
На наш погляд, ми запропонували дуже круту ініціативу під назвою: Малюй аби що!!! За задумом, під час роботи відділення, стоячи в черзі або просто маючи кілька хвилин вільного часу, пацієнти можуть зайти до приміщення Актової Зали, де завжди є хтось із наших рівних, і щось там намалювати. У такий спосіб можна зняти стрес і отримати позитивні емоції.
Але Лариса Василівна запропонувала подивитись ширше на цю ідею і спробувати зробити повноцінний ПРОСТІР ПСИХОЕМОЦІЙНОГО РОЗГРУЗАННЯ!!!
 
Через деякий час сцену актового залу було перетворено на такий собі куточок перезавантаження і наповнено наборами для малювання, головоломками та іграшками для зняття стресу. Це спрацювало! Разом нам вдалося зробити послуги відділення ЗПТ ще більш привабливими для нових учасників програми.
 
Для нас не важливо, чи тримала людина коли-небудь у своєму житті олівець або пензлик для малювання. Є в неї навички художника чи вона повний профан і ніколи не чула про ІЗО та АРТ-Терапію...
 
Щодня під час роботи відділення ПТАО клієнт може зайти до актової зали і висловити свої емоції на папері. Якщо в нього поганий настрій, тривожні думки або є бажання з кимось посваритися - заходь до нас: Малюй що завгодно!!!
 
Залишай весь свій негатив на папері.
 
Або навпаки...
 
Поділися з відвідувачами відділення ЗПТ своїм позитивом, гарним настроєм, спогадами, думками та мріями.
 
Малюй - аби що!!! Поодинці або разом із друзями, спілкуючись у колі рівних!!! Також, якщо є бажання змусить свій мозок працювати, ми маємо кросворди та тематичні розмальовки, головоломки та антистресові іграшки.
 
Чекаємо саме на тебе, під час роботи сайту Новосільна!
 
P.S. З найяскравіших та найцікавіших малюнків ми плануємо зробити якийсь тематичний АРТ-Об'єкт.
 

Дивіться також

Зворотній зв’язок

Для зв’язку з нами залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на Ваші запитання та допомогти Вам