Зухвале побиття РП «ВОЛНИ» у Луганській області

06.08.2018

Зухвале побиття РП «ВОЛНИ» у Луганській області

БО БФ «ВОЛНА» обурена жорстоким побиттям нашого колеги представниками Нацполіції! Нагадаємо, 6 серпня Алексей Квитковский (Alexey Kvitkovsky), регіональний представник “ВОЛНИ” у Луганській області прибув у Лисичанськ для захисту прав затриманої особи, яка законно мала при собі препарат ЗПТ та підтверджуючі документи на ліки. Олексій сміливо та професійно доніс інформацію про законність зберігання медичного препарату та приймання його за призначенням лікаря. Учасника програми ЗПТ, який звернувся за допомогою, відпустили. Натомість, представники Нацполіції почали перевірку осіб, які спостерігали за подією біля сайту замісної підтримуючої терапії. У відповідь на абсолютно законну вимогу представитись та пред’явити посвідчення, Олексій отримав потужні удари та нецензурну лайку.

У результаті інциденту, Олексій опинився на лікарняному ліжку із слідами побиття та зламаним пальцем руки. Регіональний представник подав заяву про вчинення кримінального правопорушення-злочину працівником Нацполіції, зафіксував отримані травми у медичному закладі, повідомив органи прокуратури та СБУ. Юридичний відділ БО Б”Ф “ВОЛНА” досліджує обставини події та чекає на внесення відомостей до ЄРДР протягом 24 годин. Ми спостерігаємо за розвитком подій та рішуче діємо для якнайшвидшого притягнення винних осіб до відповідальності.

Відео конфлікта — у наступній публікації!

Просимо поширювати дану інформацію для широкого розголосу події!

Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ Сергій Князєв Арсен Аваков (Arsen Avakov) Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України Прокуратура Луганської області Генеральна прокуратура України Центр громадського здоров’я МОЗ України Уляна Супрун Центр інформації про права людини Громадські детективи Умдпл Мвс УкраїниУправління забезпечення прав людини Національної поліції України — УЗПЛ Асоціація УМДПЛ/Association UMDPL Українська Гельсінська спілка з прав людини — УГСПЛ Мережа ЛЖВ

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені