Зниження бар’єрів доступу до програм зменшення шкоди для жінок, які живуть з наркозалежністю

28.01.2019

Зустріч «Зниження бар’єрів доступу до програм зменшення шкоди для жінок, які живуть з наркозалежністю»

28 січня у Києві відбулася зустріч «Зниження бар’єрів доступу до програм зменшення шкоди для жінок, які живуть з наркозалежністю», яка об’єднала представників МБФ «Альянс громадського здоров’я», НУО, МОЗ України, ЦГЗ, Національної поліції України, пацієнток замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) та інших. Організаторами зустрічі виступили БО «Надія та довіта» та Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.

Метою зустрічі стало обговорення шляхів взаємодії державних органів, медичних працівників, ВБО “Конвіктус Україна, БФ «Надія та довіра» та пацієнток ЗПТ з метою впровадження гендерної чутливих умов доступу, жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН) до програм зменшення шкоди, зокрема ЗПТ, зниження рівня стигми та дискримінації по відношенню до ЖЖН, зниження рівня гендерної обумовленого насильства по відношенню до ЖЖН.

“ВОЛНУ” на зустрічі представляли одразу кілька лідерів: Анна Мартинюк, консультант з оргрозвитку, Олена Левшун, консультант з МіО та Антон Басекно, Голова Правління організації.

“Результатом зібрання стало напрацювання спільних дій та обговорення шляхів взаємодії державних органів, органів місцевого самоврядування, НУО та ЖЖН”, — повідомила Анна Мартинюк.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені