Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

12.07.2018

Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Київ, 12 липня

Зустріч на найвищому рівні! Сьогодні “ВОЛНА” в особі Антона Басенка, як представника спільноти СІН, взяла участь у засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Експерти розглянули цілий ряд питань: “план 20-50-80” (поступовий перехід фінансування програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на бюджетне фінансування), ризики впровадження програми Глобального фонду в рамках нових грантів на 2018 – 2020 роки на тимчасово окупованих територіях України та в АР Крим, обговорили підготовку участі України до Наради високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з туберкульозу.

Проте справжні, непротокольні емоції вирували під час голосування за виключення двох діючих представників на підставі порушення Етичного кодексу Ради та обговорення питання залучення представників груп підвищеного ризику інфікування ВІЛ та захворювання на туберкульоз до роботи Національної ради та її комітетів.

«Благодійна Організація «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)», як організація, яка представляє спільноту, що першою провела вибори свого представника та першою ініціювала необхідність включення ув’язнених, визначено співвиконавцем рішення щодо забезпечення проведення виборів в спільнотах ув’язнених та звільнених, та трансгендерів»,- заявив Антон Басенко, голова правління БО БФ “ВОЛНА”.

Нагадаємо, Національна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним Кабінетом Міністрів України. Рада забезпечує виконання Кабінетом Міністрів України функцій Національного координатора з виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені