Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

16.12.2018

Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

13 грудня у Києві відбулось засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням профільного Віце-Прем’єр-Міністра України Павла Розенко та співголовуванням в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.

Під час зустрічі керівники організацій — основних реципієнтів представили результати реалізації грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у першому півріччі 20018 року.

Після обговорення пропозицій змін формату Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019-2023 роки, запропонованих ДУ “Центр громадського здоровя МОЗ України”, Нацрада прийняла та затвердила усі пропозиції. Незабаром фіналізований документ надійде до розгляду до Кабінету Міністрів України.

Експерти розглянули та затвердили проекти Примірного положення про регіональні ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та їхнього Типового Регламенту. Своїм рішенням Нацрада рекомендовала використовувати ці два документи місцевим радам всіх рівнів.

Із доповіддю про значення входження представників спільнот до координаційних рад усх рівнів виступив наш Антон Басенко, голова правління БО БФ “ВОЛНА”.

“На це пішло цілий рік, але ми досягли своєї мети! Незабаром цей документ офіційно надійде в регіони, тож представники ключових спільнот отримають “зелене світло” на входження до складу кордрад”, — заявив Антон Басенко.

Також при Нацраді будуть створені робочі групи з питань декриміналізації людей, що вживають наркотики та секс-працівників.

Ми вітаємо усю спільноту з довгоочікуваними рішенням і впевнені, що наступний рік стане роком досягнень і відповідей для представників усіх ключових спільнот України.

Також вітаємо з введенням до складу Комісії з нагляду Національної ради Воскресенську Олену, Скіпальску Галину, Шерстюк Олену, Маковецьку Марію та Двигало Марію. Проте особливо пишаємося нашим Антоном, який у наступному році стане заступником голови Комітету з регіональної політики Нацради.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені