Запрошуємо долучитись до акції Полювання на відьом в українській наркополітиці

21.06.2018

Запрошуємо долучитись до акції «Полювання на відьом в українській наркополітиці»

Київ, 26 червня

Шановні друзі, колеги та партнери!

Запрошуємо Вас прийняти участь у акції «Полювання на відьом в українській наркополітиці» на підтримку глобальної кампанії за зміни репресивної наркополітики «Support. Do not punish» (Підтримати. Не карати). «Support. Don’t Punish»

26 червня 2018 року, о 12.00, навпроти центрального входу до будівлі Кабінету Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2) відбудеться перформанс-акція «Полювання на відьом», учасники якої – люди, які вживають наркотики, громадські діячі та правозахисники – влаштують імпровізовану виставу, аби у такий спосіб привернути увагу урядовців та суспільства до чинної державної репресивної наркополітики та проблем, з якими щодня стикаються сотні тисяч наркозалежних людей в Україні.

Заходи у Києві відбудуться в рамках глобальної кампанії за зміни репресивної наркополітики «ПІДТРИМАТИ, НЕ КАРАТИ!» (Support. Don’t Punish), яка у цей день одночасно проходитиме у 205 містах у 93 країнах!

Цього ж дня, з 14:30 до 17:00 у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться серія кінопоказів документальних фільмів «Один день з життя», «Позитивні люди», «П’ята терапія», які об’єднує тема захисту прав та декриміналізації наркозалежних людей, висвітлення їх проблем та прагнення зруйнувати поширені міфи щодо них.

Перед початком кінопоказу, о 14.00, відбудеться прес-брифінг, в якому візьмуть участь режисери та автори фільмів – Стас Домбровський, Сергій Лисенко та Ігор Кузьменко. Під час відкриття буде проходити виступ групи альтернативної музики «5 приход» та інших молодих виконавців з числа наркозалежних людей, які за допомогою музики борються за гуманну наркополітику та свої права.

Організатори акції — Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю “ВОЛНА” за підтримки Альянсу громадського здоров’я, Євразійської мережі людей, що вживають наркотики (ENPUD), МБО «Мережа 100% життя”, клубу Еней та низки громадських організацій. Акція відбувається в рамках Глобальної кампанії «Support. Don’t Punish».

Акредитація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Контактні особи: Вєлта Пархоменко (063) 271-75- 33, velta.parhomenko@gmail.com

Мирослава Андрущенко (095) 271 0937, andrushchenko@aph.org.ua

Глобальна кампанії «Support. Don’t Punish» («Підтримати, не карати») 26 червня 2018 року відбувається одночасно у 205 містах у 93 країнах світу. Саме цього дня десятки тисяч громадських активістів по всьому світу традиційно закликають свої держави припинити жорстоку та безглузду політику «Війни з наркотиками» («War on Drugs»). Офіційний сайт кампанії 2018 року http://supportdontpunish.org/day-of-action-2018/

В Україні заходи глобальної кампанії «Support. Don’t Punish» відбуваються щорічно з 2013 року. Про минулорічні заходи кампанії в Україні можна дізнатися за посиланням.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені