Заповнюйте опитувальник щодо якості препаратів ЗПТ

07.07.2021

БО БФ «ВОЛНА» проводить планомірну роботу для захисту прав та інтересів людей, які живуть з наркозалежністю, зокрема, пацієнтів замісної підтримувальної терапії.


Питання до якості препаратів ЗПТ – одне з ключових для спільноти, тому воно постійно в центрі нашої уваги. Спільно з партнерами ми підіймали тему якості препаратів під час багатьох зустрічей на різних рівнях.
Зараз у нас є шанс відстояти наше право на отримання лікування якісними препаратами. Все що для цього потрібно, вдумливо та чітко заповнити опитувальник, наданий Центром громадського здоров’я.


Зверніть увагу, що він містить питання, які стосуються надання контактної інформації. Заповнити ці розділи коректно – дуже важливо, бо співробітники ЦГЗ планують вибірково зв’язуватися з пацієнтами.
Якщо при заповненні опитувальника виникають труднощі, наші регіональні представники будуть раді надати консультації та допомогти.
Тому, давайте відповіді на запитання та відстоюйте наше право на лікування якісними препаратами! НІЧОГО ДЛЯ НАС – БЕЗ НАС!!!

Опитувальник за посиланням

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені