Загальна робоча зустріч членів БО БФ «ВОЛНА»

24.08.2018

Загальна робоча зустріч членів БО БФ «ВОЛНА»

Київ, 23-24 серпня 2018

День Незалежності України — у колі колег та друзів!

23-24 серпня в Києві пройшла загальна робоча зустріч членів БО БФ «ВОЛНА». На порядку денному — огляд стратегічних цілей, оперативного і адвокаційного плану дій організації, обговорення проблем розвитку мобілізаційного потенціалу спільноти та проміжних результатів проекту «Нічого для нас без нас — 2018».

Повним ходом іде підготовка до Національної акції «Мовчання вбиває», присвяченої Всесвітньому дню інформування про передозування. Вєлта Пархоменко презентувала концепт акції, група разом визначила формат заходу та регіони, залучені до акції, обговорила флешмоб та навіть провела репетицію сценарію. Детальніше про Акцію — вже незабаром!

Також під час зустрічі відбулись вибори Наглядової ради та Правління організації. По результатам голосування, до складу Правління увійшли: Антон Басенко (голова правління), Тетяна Лебедь, Ігор Кузьменко, Олександр Гринь, Євген Кривошєєв. До складу Наглядової ради: Сергій Ботвін, Світлана Мороз плюс одне місце для представника міжнародних організацій, які можуть бути залучені.

Зустріч відбулась за сприянням МБФ “Альянс громадського здоров’я”.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені