Харківська спільнота отримала гуманітарну допомогу до зими

28.11.2022
28 листопада 2022 року на автобусі, який закуплено за кошти Aidsfonds, БО БФ ВОЛНа, розуміючи нагальні потреби ключових спільнот у забезпеченні житлом, обігрівом, доступом до електропостачання, коштом Elton John AIDS Foundation та за підтримки Eurasian Harm Reduction Association - EHRA, змогли доставити допомогу в Харків!
Спільнота отримала генератор, каністри, паурбанки, ковдри, мікрохвильові печі, мультиврки, каністри, холодильник, пральну машину. Все це допоможе населенню Харкова пережити зиму та забезпечить безперебійну роботу техніки.
 
Допомогу для ключових верств населення у Харківському регіоні надають безмежні партнери спільноти ЛВНІ: "Парус", медичні центри "Альтернатива" та "Іновація", ГО "Авалон".
 
Консультант ВОЛНи з регіонального розвитку Олександр Авдєєв зазначив, що наданна вагома допомога буде служити за цільовим призначенням найдужденнішим та найбільш постраждалим від війни людям.
 
За підтримки «100% життя» - Мережа ЛЖВ ВОЛНа також долучилася до акції Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, яку організував "Парус" за участі уповноваженого з прав людини у Харківському регіоні. Під час акції люди отримали безкоштовні юридичні консультації та гуманітарну допомогу.
Ми незламні! Ми єдині та сильні!
Ми завжди на передовій і завжди там, де потрібні!

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені