Взаємодопомога між представниками спільноти

26.02.2021
Темою зустрічі Дніпропетровської ініціативної групи була ВЗАЄМОДОПОМОГА між представниками спільноти. Що б не трапилось, потрібно залишатись людьми та за будь-яких обставин допомагати один одному. Часто, саме це зберігає людині здоров’я або й життя.
Три тижні тому жінка, яка належить до нашої спільноти, потрапила до лікарні. Фатальний збіг обставин, самолікування та аномальні погодні умови призвели мало не до гангрени та некрозу ступні.
 
Пощастило, що жінка потрапила до хірургічного відділення, у якому на той час чергували справжні фахівці своєї справи. Хірурги, враховуючи послаблений стан здоров'я Олени та багато інших складнощів, пов'язаних з рядом хронічних захворювань, здійснили неймовірне та зберегли Олені ногу.
 
"Разом з хлопцями з нашої ІГ ми зайшли до лікарні відвідати Олену, поспілкувалися й дізналися про потреби. Жінка вже багато років є учасницею ЗПТ, спочатку отримувала ліки на сайті при ДОНД, але згодом перевелась ближче до місця проживання", - розповів Воєводов Руслан, регіональний представник БО БФ «ВОЛНА» в Дніпропетровському регіоні.
 
Поки вона знаходилась у лікарні, була забезпечена замісною терапією. Але після виписки дому та призначення домашнього стаціонару виявилось, що можуть виникнути ризики переривання у лікуванні ЗПТ. Лікарі рекомендували Олені більшу частину часу проводити лежачи, а вставати й ходити – лише за крайньої потреби. Тому самостійно відвідати сайт вона була не в змозі, а близьких родичів, які б могли отримати для неї препарат, поруч нема.
 
«З метою владнати це питання, я відвідав сайт ЗПТ Лівобережний 3. Зайшов до адміністрації, розповів про всі обставини та надав необхідні виписки з лікарні. Адміністрація сайту забезпечила Олену ліками — переривання ЗПТ вдалося уникнути. Хочу подякувати працівникам сайту — медсестрі Катерині Ігорівні та лікарю Віталіні Анатоліївні за небайдужість та розуміння, а заступнику медичного директора Коваленко В. А. - за людяність та професіоналізм», - завершив Воєводов Руслан.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені