ВОЛНА підтримає Конопляний #МаршСвободи 2018

18.05.2018

"ВОЛНА" підтримає Конопляний #МаршСвободи 2018

19 травня 2018 під Кабінетом міністрів України відбудеться чергова акція у рамках щорічного конопляного Маршу Свободи за реформи державної політики щодо наркотиків. Активісти вимагатимуть від уряду врегулювати обмежений законом контрольований доступ українських пацієнтів до лікування канабісом та препаратами на його основі, закликатимуть почати наукові дослідження компонентів канабісу для використання у медичних цілях та вимагатимуть надання доступу українських пацієнтів до лікування канабісом та препаратами на його основі.
19 травня працівники БО "БФ "ВОЛНА" вийдуть на акцію аби заявити — надмірна криміналізація незначних правопорушень не скоротить масштаби нелегального ринку наркотиків, а навпаки сприятиме ще більшому його розширенню. Наші вимоги — гуманізація кримінального законодавства та декриміналізація споживачів наркотиків, ми виступаємо за зміни до наказу МОЗ 188 (Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу). Автори даного законопроекту пропонують збільшення мінімальної добової дози наркотичних засобів і прекурсорів, при виявленні яких не зможе вступати в силу 1 та 2 статті 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та наказу МОЗ 188 (Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу).
"Не треба плутати поняття "легалізація" і "декриміналізація", — заявляє Антон Басенко, голова Правління благодійної організації «Благодійний фонд «Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)». Наразі мова йде лише про декриміналізацію людей, які споживають наркотики та потребують медичної, психологічної та соціальної допомоги. Ми виступаємо за перегляд порогу, що розмежовує адміністративну і кримінальну відповідальність. Адже існуюча система фактично криміналізувала сферу обігу наркотичних засобів, в той час як масштаби нелегального ринку таких засобів розширилися

"ВОЛНА" закликає усіх небайдужилх до проблеми декриміналізації разом з нами вийти 19 травня на акцію Конопляний #МаршСвободи2018
Ми збираємось 19 травня о 09:40 біля входу у готель "Дніпро" аби долучитись до мітингу організованою групою.
Чекаємо на вас!

Важливо: проект "Нічого для нас без нас — 2018" реалізується БО "БФ "ВОЛНА" за підтримки благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я»

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені