Важлива зустріч між РП у Київської області та учасниками програми ЗПТ

04.03.2021
Зустріч між регіональним представником БО БФ "ВОЛНА" у Київської області та учасниками програми ЗПТ було вирішено провести на вулиці. «Передвесіння капель та невеликий дощик нас не зупинять», - жартує Андрій Федоренко, наш регіональний представник.
Збори були ініційовані з приводу того, що люди не мають бажання і можливості їздити в Київ з Вишневого до КМКНЛ "Соціотерапія" за препаратом щоденно. По-перше, це займає дуже багато часу, а по-друге, дешевше отримати рецепт на платному сайті в зручний для людини час.
Під час зборів РП ознайомив присутніх з матеріалами, які висвітлюють проблему, та обіцяв тримати представників спільноти в курсі щодо змін в даній ситуації.
Наразі учасники програми з розумінням ставляться до необхідності щоденних поїздок у Київ, але чекають вирішення гострого для них питання.
Та сама проблема підіймалася і на зустрічі регіональної представниці БО БФ "ВОЛНА" у м. Київ та волонтерами організації.
«Річ у тому, що до регіональної представниці останні два тижні часто звертаються учасники ЗПТ в м. Київ. Пацієнти не мають можливості щоденно приїздити на сайт та проводити там багато часу для отримання своїх ліків. Проблема щоденного прийому виникла після зникнення з обігу таблетованої форми препарату, а натомість з'явився сироп, який наразі видавати «на руки» неможливо. Багато клієнтів сайту вже хочуть залишити програму. За результатами спілкування можу сказати, що врятувати ситуацію можна з допомогою безкоштовних рецептів для отримання препарату в аптеках. Але питання в тому, чи піде на це "Соціотерапія", щоб утримати людей на програмі», - розповіла Інна Негода.
Зі свого боку БО БФ "ВОЛНА" докладає усіх можливих зусиль, щоб ситуація вирішилися. Наприклад, під час свого виступу на Регіональному Комітеті з ВІЛ/ТБ Антон Басенко звернув увагу присутніх на проблему з вимушеним щоденним відвідуванням і запропонував вихід: якщо нормативна база дозволяє, то закупити тару й розфасувати сироп, щоб учасники програми мали отримувати його для самостійного прийому, як і таблетовану форму.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені