В Івано-Франківській області триває активна допомога спільноті

06.10.2022
Наш консультант з регіонального розвитку в Івано-Франківській області Володимир Поляков продовжує активну роботу в регіоні!
 
  • Після реєстрації ресурсного центру "Твій дім", почався збір потреб, підготовка заявок в межах гуманітарного проекту, але з урахуванням потреб сусідніх західних регіонів.
  • Володимир ініціював круглий стіл і тренінг для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо вакцинації представників груп ризику Івано-Франківської області. Участь у заходах взяли участь керівники департаменту охорони здоров'я, обласних закладів охорони здоров'я, первинної ланки медичної допомоги, представники ОТГ та громадські організації.
 
Все для того, аби розширити доступ пацієнтів до актуальної інформації про рутинну вакцинацію, заходи профілактики COVID-19, доступ до тестування на ковід і його лікування за місцем проживання.
 
  • Зустрівся з керівниками департаменту ОЗ, центру легеневих захворювань, генеральним директором інфекційної лікарні, директором обласного центру нагляду за захворюваннями області та міста. З усіма обговорив подальшу співпрацю.
  • Продовжується робота з профілактики передозувань.
 
Стежте за нашою діяльністю в регіоні! Це - лише початок!

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені