Увага! Потрібна допомога у звільненні заарештованого правозахисника Андрія Ярового!

18.10.2018

Увага! Потрібна допомога у звільненні заарештованого правозахисника Андрія Ярового!

Увага! Потрібна допомога у звільненні заарештованого правозахисника Андрей Яровой!

Яровий Андрій Михайлович, 6.11.1967 р.н., громадянин України, житель м. Києва, з 27 серпня 2018 року позбавлений свободи на території м. Луганська. На даний час перебуває у підвалі «МДБ ЛНР», за підозрою у контрабанді наркотиків за ознаками ч. 3 ст. 282 «Кримінального кодексу ЛНР». Днями судом «ЛНР» відносно Андрія було обрано запобіжний захід – тримання під вартою/арешт терміном на 2 місяці (з можливістю продовження цього терміну).

Предметом нібито «контрабанди» були офіційно зареєстровані в Україні наркотичні лікарські препарати замісної підтримувальної терапії/ЗПТ – бупренорфіну гідрохлорид , отримані ним в рамках чинного законодавства напередодні у Київській міській наркологічній лікарні «Соціотерапія» на 10 днів. Андрій Яровий є пацієнтом ЗПТ з 2009 року.

Андрій Яровий – відомий в регіоні захисник прав наркозалежних людей, працював координатором з адвокації Всеукраїнського об’єднання людей, які живуть з наркозалежністю («ВОЛНА», Київ), консультантом у сфері моніторингу забезпечення доступу до профілактики лікування ВІЛ/СНІДу МБФ «Альянс громадського здоров’я. Він є членом координаційного комітету Євразійської мережі людей, які вживають наркотики (ЄСЛВН, Вільнюс) а також членом Євразійської асоціації зменшення шкоди (ЄАЗШ, Вільнюс).

Нещодавно Андрій отримав можливість спілкуватися з адвокатом по його справі, з’явилася можливість передачі йому необхідних речей та продуктів харчування на регулярній основі.

Ми будемо вдячні усім місцевим, національним та міжнародним організаціям та фізичним особам за підтримку та конкретні зусилля та практичні дії, спрямовані на звільнення Андрія Ярового та скоріше повернення його додому у Київ.

Ваша підтримка та допомога може полягати у наступних діях:

  • підготовка листів/клопотань (широкому колу суб’єктів «для пред’явлення за місцем вимоги»)
  • неформальні особисті перемовини з особами, які можуть вплинути на звільнення Ярового А.М. або полегшення умов його перебування
  • поширення цієї інформації серед осіб та організацій, які можуть допомогти у звільненні
  • перерахувати гроші на особисту банківську картку матері Андрія для подальшої оплати правової допомоги, закупівлі, одежі, ліків, продуктів тощо

Номер карти (в UAH) Приват Банку: 5168755426671703 (Ярова Таїса Яківна)

Контактні телефони координатора:

+380930919115, e-mail: mariyahodos@gmail.com (Марія Mary SocialHelp, «ВОЛНА»)

Щиро дякуємо за вашу підтримку та допомогу!

Внимание! Необходима помощь в освобождении арестованного правозащитника Андрей Яровой!

Яровой Андрей Михайлович, 6.11.1967 г.р., гражданин Украины, житель г. Киев, с 27 августа 2018 года лишен свободы на территории г. Луганск. В настоящее время находится в подвале «МГБ ЛНР» по подозрению в контрабанде наркотиков по признакам ч. 3 ст. 282 «Уголовного кодекса ЛНР». На днях судом «ЛНР» ему была избрана мера пресечения – содержание под стражей сроком 2 месяца (с возможностью продления срока).

Предметом якобы «контрабанды» были официально зарегистрированные в Украине наркотические лекарственные препараты заместительной поддерживающей терапии / ЗПТ — бупренорфина гидрохлорид, полученные им в рамках действующего законодательства, накануне в Киевской городской наркологической больницы «Социотерапия» на 10 дней. Андрей Яровой является пациентом ЗПТ с 2009 года.

Андрей Яровой — известный в нашем регионе защитник прав наркозависимых людей, работал координатором по адвокации Всеукраинского объединения людей, живущих с наркозависимостью (ВОЛНА, Киев), консультантом в сфере мониторинга обеспечения доступа к профилактике лечения ВИЧ / СПИДа МБФ «Альянс общественного здоровья» (Киев). Он является членом координационного комитета Евразийской сети людей, употребляющих наркотики (ЕСЛУН, Вильнюс), а также членом Евразийской ассоциации снижения вреда (ЕАСВ, Вильнюс).

Недавно Андрей получил возможность общаться с адвокатом по его делу, появилась возможность регулярно передавать ему необходимые вещи и продукты питания.

Мы будем благодарны всем местным, национальным, международным организациям и физическим лицам за поддержку, конкретные усилия и практические действия, направленные на освобождение Андрея Ярового и скорейшего его возвращение домой в Киев.

Ваша поддержка и помощь может заключаться в следующих действиях:

  • подготовка писем / ходатайств (широкому кругу субъектов «для предъявления по месту требования»)
  • неформальные личные переговоры с лицами, которые могут повлиять на скорейшее освобождение Андрея или облегчение условий его содержания
  • распространение этой информации среди лиц и организаций, которые могут помочь в освобождении
  • вы можете перечислить деньги на личную банковскую карту матери Андрея для дальнейшей оплаты адвокатской помощи, закупок продуктов, лекарств, одежды и т.д.

Номер банковской карты (в UAH) Приват Банка: 5168755426671703 (Ярова Таиса Яковлевна)

Контакты координатора: +380930919115, e-mail: mariyahodos@gmail.com (Мария Mary SocialHelp, «ВОЛНА»)

Спасибо за вашу поддержку и помощь!

 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені