У Василькові дискримінують людей, які вживають наркотики

01.04.2022
1 квітня в соціальній мережі Фейсбук боєць територіальної оборони «Щит Василькова» Васильківської МТГ Андрій Мельник розмістив фото прив’язаної скотчем до стовпа людини, яка вживає наркотики, та пост з текстом, що містив насильницький характер.
 
Таким чином бійці територіальної оборони «Щит Василькова» намагаються «боротися» з так званим «внутрішнім ворогом» - людьми, які вживають наркотики. Через скарги на публікацію пост було видалено відповідно до політики соціальної мережі, проте нам вдалося його зберегти фото.
 
2 квітня юристка БО «БФ «ВОЛНА» Ірина Максимова зателефонувала командиру підрозділу тероборони Василькова за номером, який вказаний на офіційній сторінці в фейсбуці. Чоловік не представився, але повідомив, що в його підпорядкуванні знаходиться 2500 осіб. Він підтвердив факт застосування катування до наркозалежної людини і повідомив, що такі дії будуть вчинятися і надалі.
На превеликий жаль, ми констатуємо, що під час військового стану рівень стигматизації, дискримінації та відкритих проявів агресії по відношенню до людей, які вживають наркотики та відповідно до міжнародного класифікатору хвороб є хворими людьми з діагнозом «Психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання наркотичних речовин», зріс.
 
Ми з повагою та вдячністю ставимося до роботи всіх захисників нашої країни! Велика кількість наркозалежних людей також стали на захист Батьківщини – служать в складі військ та сил територіальної оборони ЗСУ, займаються волонтерством, приймають біженців в своїх помешканнях та надають іншу посильну допомогу в боротьбі проти російського фашизму.
 
Однак, ми, Благодійна організація «Благодійний фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю “ВОЛНА”, засуджуємо будь-які прояви насильства по відношенню до людей з психічними розладами. Ми закликаємо до гуманності, взаєморозуміння та дотримання прав людей!
Вчора ми надіслали листа з проханням відреагувати на факт порушення прав людини з наркозалежність в Міністерство оборони України, Офіс Генерального прокурора та Людмила Денісова. Сподіваємося на швидку та справедливу оцінку таких дій!

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені