У Варшаві закінчилося спільне засідання з планування COP23 PEPFAR для України та Національний діалог Глобального фонду

18.03.2023
У Варшаві закінчилося спільне засідання з планування COP23 PEPFAR для України та Національний діалог Глобального фонду.
 
ВОЛНа також долучилася до зустрічі, щоб відстоювати права людей з залежністю.
 
Висловлюємо безмежну подяку від представників спільноти PEPFAR та
The Global Fund за системну скоординовану багаторічну підтримку України як у сфері ТБ/ВІЛ, так і в питаннях розбудови сильних та ключових спільнот! Дякуємо всім партнерам, представникам організацій спільнот за продуктивний, чесний діалог!
 
За результатами тижневої роботи напрацювали спільне бачення операційного плану України на 2023 рік та скоординований підхід до майбутніх пріоритетів при написанні заявки до нового грантового циклу Глобального Фонду на 2024-2026 роки. Даний запит буде складено на $157 млн.
 
Програма PEPFAR підтвердила фінансування на закупівлю АРТ для України, виділивши для України $118,5 млн.
Дякуємо міжнародним донорам за те, що вони багато років інвестують у стійкість послуг для пацієнтів. Ми, як найбільша організація спільноти ЛВНІ України, продовжуємо заявляти і своїми інтервенціями переконувати, що реформа медичної системи, сервіси та врятовані життя неможливі без участі громадянського суспільства!
"Адвокаційний компонент грантів Глобального Фонду ніколи не перевищував 5%, але саме ці кошти забезпечили тектонічні зміни в суспільстві – від реформи системи охорони здоров’я до створення ринку закупівель послуг для людей з ВІЛ. Під час повномасштабної війни громадянське суспільство є взірцем стійкості та захисту прав людини, але все це може зникнути без матеріальної підтримки”, - зазначив Олег Димарецький у своєму зверненні до Глобального Фонду та PEPFAR.
 
Щиро вдячні міжнародним партнерам за підтримку, діалог та спільні зусилля, які рятують життя українців.
 

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені