Другий день V Національного Форуму людей з наркозалежністю України почався з захопливого і корисного для активістів тренінгу

23.11.2021

Другий день V Національного Форуму людей з наркозалежністю України почався з захопливого і корисного для  активістів тренінгу на тему «Сучасна наркополітика України – ролі спільноти в адвокації питань декриміналізації».

Під час заходу Артем Осіпян та Олег Димарецький, директор БО БФ «ВОЛНА», презентували результати дослідження «Ціна криміналізації». «Масова криміналізація людей, які вживають наркотики, замість оголошеної підтримки суспільної охорони здоров'я та соціального забезпечення накладає фінансовий та соціальний тягар на державу», - впевнені фахівці.

Присутні активісти, під час тренінгу, послухали змістовні виступи Галини Корнієнко, фахівчині з адвокації Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНА, Ірини Максимової, юристки БО БФ «ВОЛНА», Мирослави Андрущенко, менеджерки програм з політики та адвокації Альянсу громадського здоров'я Alliance for Public Health.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені