Support. Don't Punish 2020

17.06.2020

 

 Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю бере участь у міжнародній глобальній адвокаційній кампанії «Support. Don’t Punish» («Підтримати, не карати»).
Ми закликаємо державу відмовитись від каральної наркополітики щодо споживачів наркотичних речовин та сформувати нові підходи, які базуються на правах людини і знижують ризики від наркоспоживання.
Люди, які так чи інакше стикаються з проблемами вживання наркотиків, їх рідні та близькі, експерти стверджують: залишаючись репресивною, політика щодо наркотиків в Україні фактично тільки погіршує становище!
Ми пропонуємо концептуально новий підхід - Support. Don't Punish 2020 для України, спираючись на ряд рекомендацій ООН (детальнsше про вимоги - за посиланням https://volna.in.ua/novini/nacz%D1%96onaln%D1%96-novini/v%D1%96dkritij-list-volni.html
 
"Вкотре звертаємось до можновладців з вимогами зупинити війну із людьми, які вживають наркотики! Замість організації лікування ви плануєте збільшити штрафи до майже 51 000 грн та продовжуєте репресивну наркополітику. В усіх регіонах країни лідери
Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНА громадські організації та ініціативні групи ще раз нагадують: Підтримати, а не карати!”, - заявив Олег Димарецький , Директор БО БФ “ВОЛНА”

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені