Суд закрив справу проти нашого регіонального представника

20.10.2022
Справу проти нашого регіонального представника закрито за відсутності події адміністративного правопорушення!
 
24 червня соціального працівника БО "Харківський благодійний фонд "Парус" та регіонального представника ВОЛНи в Харківській області Олександра після відвідання членів спільноти на сайті ЗПТ, затримала патрульна поліція. На його питання про причину затримання, поліцейські наказали закрити рот і спитали, чи є він пацієнтом ЗПТ.
 
“Я відповів, що я соціальний працівник “Паруса”, на що інший офіцер в дуже грубій формі запропонував мені проїхати в Харківський обласний наркодиспансер для проходження аналізів. Я погодився. Під час проходження аналізу, мені стало погано, я попросив виміряти мені артеріальний тиск і надати медичну допомогу. Тиск був дуже високим. Результат аналізу та протокол мені видали через 4 дні, у грубій формі, що є грубим порушенням законодавства України", - розповідає Олександр.
 
На захист прав регіонального представника відразу включилися юристка Ірина Максимова та директор ВОЛНи Олег Димарецький.
 
Попри численні порушення зі сторони поліцейських, справу було передано до суду за ч. 1 ст. 130 КУпАП - керування транспортом в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння. Однак, далі нам почали допомагати надійні партнери!
 
Адвокатське об'єднання "Брати Федорови" Брати Федорови, які вже не вперше виграють переадресовані нами справи, відразу включились в роботу. Зважаючи на те, що справа стосувалась нашого працівника, адвокатське об'єднання вели справу безкоштовно, за що висловлюємо щиру подяку!
 
Справу закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення!
Чергова і не остання наша спільна ПЕРЕМОГА!
 
Читайте рішення суду тут: https://reyestr.court.gov.ua/Review/106717659

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені