Стратегічне планування 29.05.2018

29.05.2018

Стратегічне планування 29.05.2018

Визначити “золоті стандарти” організації, випрацювати пріоритетні напрямки розвитку, сформулювати удосконалену місію, цінності та візію організації — сьогодні, 29 травня “ВОЛНА” зібралась для стратегічного планування своєї подальшої діяльності.

“Дана робота дозволить усім, кого торкнулася проблема наркозалежності, досягти відчутних змін в країні: відношення, законів і сервісів. Ці зміни вплинуть на якість життя ЛЖН, знизять епідеміологічний ризик у країні, а суспільству, сподіваємось, додадуть толерантності” — підсумував результати зустрічі виконавчий директор “ВОЛНИ” Олег Димарецький.

Хочемо додати, що у стратегічному плануванні брали участь як регіональні представники організації з 10 областей України так і весь центральний офіс (навіть бухгалтер!). Майже повним складом “ВОЛНИ” ми слово за словом виписували стратегічний план, сперечаючись над кожним формулюванням, доповнюючи один одного — аби потім втілити в життя це, і навіть більше!

Важливо: проект “Нічого для нас без нас — 2018” реалізується БО “БФ “ВОЛНА” за підтримки благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я»

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені