Спільнота ЛВІН прибула на Національний діалог Глобального фонду в Кракові

01.02.2023
У Кракові триває Національний діалог за участю міжнародних партнерів щодо ефективної підготовки та узгодження концепції Запиту на фінансування до Глобального фонду на 2024-2026 роки для спільного планування та реалізації програм, спрямованих на забезпечення сталої відповіді на епідемії ВІЛ-інфекції та туберкульозу в Україні, а також створення гнучких і сталих систем охорони здоров'я.
 
 
Це - міжсекторальна зустріч представників державного сектору, міжнародних донорів та партнерів (The Global Fund, The U.S. President's Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR), USAID - US Agency for International Development, CDC, UNAIDS та інших) та громадянського суспільства та ключових спільнот, уразливих до ВІЛ і ТБ (ЛВНІ, секс-працівники, люди та жінки, які живуть з ВІЛ, люди, яких зачепила епідемія ТБ, колишні ув’язнені, трансгендерні люди, підлітки, ЧСЧ, тощо).
Інтереси спільноти ЛВІН на зустрічі представляють директор Всеукраїнського об'єднання людей з наркозалежністю Олег Димарецький, а також Яніна Стемковська, Тетяна Лебедь і Антон Басенко.
 
 
Впевнені, що за ці дні разом ми зможемо напрацювати найкращий план для подолання епідемій в країні!
Вже завтра чекаємо на виступ ключових спільнот!

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені