Семінар Моніторинг силами спільнот: досвід, підходи, кращі практики

04.10.2018

Семінар «Моніторинг силами спільнот: досвід, підходи, кращі практики»

8-10 жовтня в Києві пройшов семінар «Моніторинг силами спільнот: досвід, підходи, кращі практики», організований Євразійським регіональним консорціумом (об’єднанням трьох регіональних організацій — Євразійської Коаліції з Чоловічого Здоров’я (ЕСОМ), Євразійської Асоціації Зменшення Шкоди (EHRN) та Східноєвропейського та Центральноазіатського об’єднання Людей, що живуть з ВІЛ (ВЦО ЛЖВ) в рамках регіонального проекту «Здоров’я можна купити, якщо гроші закладені в бюджет», який реалізується за фінансової підтримки Фонду Роберта Карра (RCNF).

«Інформація, отримана на семінарі, побудована на результатах практичного дослідження ВЦО ЛЖВ, Євразійської Коаліції з Чоловічого Здоров’я (EСОМ), Євразійської Асоціації Зменшення Шкоди (EHRN) , Аналітичним Центром «Соціоконсалтинг »

«Важливо було почути зацікавленість всіх міжнародних партнерів у організації та технічному забезпеченні активностей у проведенні досліджень силами спільнот. Від себе додам: важливо, що представники громади визнаються експертами, а дані, зібрані силами спільнот, використовуються при адвокації питань ВІЛ/ТБ /Гепатитів/Наркозалежності. Ще раз дякуємо за можливість! Для спільноти ЛУІН важливо бути залученими до моніторингу та оцінки. Також хочу відзначити інтерес до підвищення рівня формування пулу експертів з визначенням цілей завдань та форм збору даних для адвокації потреб громади! На цьому семінарі було безліч презентацій за інструментів досліджень, які можна і навіть потрібно використовувати при моніторингу силами спільнот «, — заявив Олег Димарецький, директор БО БФ “ВОЛНА”

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені