Робоча зустріч регіональних представників “ВОЛНИ”

11.06.2019

Робоча зустріч регіональних представників “ВОЛНИ”

 

10-11 червня в Києві за фінансової підтримки AFEW Internationalпройшла робоча зустріч регіональних представників Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю. До зустрічі долучились члени Правління, Наглядової ради, директор, адміністративний штат та 17 регіональних представників.

Також цього року у якості члена Наглядової ради організації до зустрічі долучився Roman Gailevich, директор Joint United Nations Programme on HIV/AIDS in Ukraine.

Експерти розглянули оперативний та адвокаційний план організації, актуалізували завдання, результати та активності проекту, обговорили стратегії регіональної бюджетної адвокації.

“Дуже насичена зустріч, ми провели планування оперативних завдань для адвокації під час перехідного періоду, чітко сконцентрували ролі спільноти ЛУНІ в цих процесах, спланували концепцію на акцію Support, Don’t Punish, затвердили нових асоційованих членів. Приємно бачити наскільки зміцніла наша спільнота, висновок один — нічого для нас без нас!», — поділився враженнями Олег Дымарецкий (Oleg Dymaretsky), Директор БО БФ «ВОЛНА»

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені