Працюємо з молоддю!

11.03.2021
Працюємо з молоддю! У м. Кривий Ріг регіональна представниця БО БФ «ВОЛНА» Світлана Макагон зустрілася зі споживачами вуличних наркотиків.
«Це хлопці 19-20 років, в багатьох вже є судимості, а деякі тільки починають вживати наркотики. Основні речовини — амфетамін, солі та марихуана. Хлопці дуже відкриті, добрі та ввічливі. Розповідали про свої мрії, прагнення та потреби», - по-материнськи проникливо розповідає про зустріч Світлана.
«Дуже прикро, що деякі з них змушені «працювати закладчинами», щоб забезпечити себе коштами для купівлі наркотиків. Даються в знаки неефективність молодіжної політики, відсутність роботи, перспектив професійного розвитку, постійна зайнятість батьків своїми справами та невміння знаходити спільну мову. Я бачу, що в молоді відсутні навички протистояння викликам сучасності, і це також приводить до зловживання наркотичними речовинами. Приємно, що в молоді є бажання ходити в спортзал, об'єднуватися та робити добрі справи, змінювати своє життя.
Тому я розповіла їм про діяльність Всеукраїнського об'єднання наркозалежних людей "ВОЛНА", про наші цілі та місію», - поділилася Світлана.
Вона залишила свої візитівки. Оскільки наразі немає приміщення для зустрічей, домовились раз на тиждень збиратись та проводити інформаційні заняття на свіжому повітрі.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені