Працюємо з молоддю!

11.03.2021
Працюємо з молоддю! У м. Кривий Ріг регіональна представниця БО БФ «ВОЛНА» Світлана Макагон зустрілася зі споживачами вуличних наркотиків.
«Це хлопці 19-20 років, в багатьох вже є судимості, а деякі тільки починають вживати наркотики. Основні речовини — амфетамін, солі та марихуана. Хлопці дуже відкриті, добрі та ввічливі. Розповідали про свої мрії, прагнення та потреби», - по-материнськи проникливо розповідає про зустріч Світлана.
«Дуже прикро, що деякі з них змушені «працювати закладчинами», щоб забезпечити себе коштами для купівлі наркотиків. Даються в знаки неефективність молодіжної політики, відсутність роботи, перспектив професійного розвитку, постійна зайнятість батьків своїми справами та невміння знаходити спільну мову. Я бачу, що в молоді відсутні навички протистояння викликам сучасності, і це також приводить до зловживання наркотичними речовинами. Приємно, що в молоді є бажання ходити в спортзал, об'єднуватися та робити добрі справи, змінювати своє життя.
Тому я розповіла їм про діяльність Всеукраїнського об'єднання наркозалежних людей "ВОЛНА", про наші цілі та місію», - поділилася Світлана.
Вона залишила свої візитівки. Оскільки наразі немає приміщення для зустрічей, домовились раз на тиждень збиратись та проводити інформаційні заняття на свіжому повітрі.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені