Популяризуємо діяльність БО БФ «ВОЛНА»

24.05.2021
Популяризуємо діяльність БО БФ «ВОЛНА»
Кожного місяця РП БО БФ «ВОЛНА» в м. Київ проводить інформаційні заняття за участю представників спільноти та розповідає про діяльність організації, її мету та цілі.
«У такому великому місті, як Київ, дуже багато наркозалежних людей, але, на жаль, інформацію про те, що є така організація, як БО БФ «ВОЛНА», знають зазвичай тільки ті, хто стоїть на програмі ЗПТ, чи знаходились у реабілітаційному центрі. Ось і цього разу на запитання: чи знаєте ви про діяльність БО БФ «ВОЛНА», люди нерідко відповідають, що ні, або що чули, але не знають, з якими питаннями та проблемами до нас можна звертатися.
Присутні також розповіли, що не одноразово стикалися з дискримінацію, а до кого звернутися за допомогою - не знали. Старалися розв'язувати усі питання самотужки, та без кваліфікованої підтримки це не завжди виходило.
Тепер, коли учасники зустрічі достатньо знають про організацію, вони готові стати її членами, щоб разом відстоювати наші права, права людей, які живуть з наркозалежністю», - розповідає Негода Інна, регіональна представниця БО БФ «ВОЛНА» в Києві.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені