Навчаємо вибудовувати діалог з людьми, які приймають рішення!

27.07.2021
Вчора розпочався тренінг “IDUIT - Інструмент реалізації заходів по відношенню до людей, які вживають ін’єкційні наркотики”. Цей триденний захід покликаний навчити активістів та активісток спільноти вибудовувати діалог з людьми, які приймають рішення та формують політику щодо програм у сфері ВІЛ та ВГС.
- Таке навчання надзвичайно важливе, оскільки активісти отримають знання, які допоможуть їм в адвокації необхідних змін до існуючих політик. Ми розглядаємо ті програми, які вже працюють у сфері ВІЛ та ВГС, визначаємо їхні сильні та слабкі сторони і на цій основі готуємо пропозиції щодо необхідних ініціатив у сфері послуг з ВІЛ та ВГС для представників спільноти. Усе це сприятиме втіленню головного принципу адвокації «Нічого для нас, без нас», - розповів директор БО БФ «ВОЛНА» Oleg Dymaretsky.
Саме БО БФ«ВОЛНА» та Всеукраїнське об'єднання наркозалежних жінок ВОНА за підтримки INPUD є організаторами заходу.
Показово, що тренерами виступили також представники спільноти – член правління Міжнародної мережі людей, які вживають наркотики (INPUD), програмний менеджер Європейської групи з лікування СНІДу, радник з питань спільнот, прав та гендеру МБФ Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health, представник спільноти ЛВН в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при Кабінеті Міністрів України, Антон Басенко, консультантка БО БФ ВОЛНА, голова правління ГО Клуб Еней, заступниця голови правління WHRIN Vielta Parkhomenko та лідерка спільноти ЛВН, регіональна представниця БО БФ ВОЛНА в Одеському регіоні, членкиня Комітету з регіонального розвитку Національної Ради з питань СНІД в Україні Yulia Kogan.
Дуже сподіваємося, що завдяки заходу вдасться зміцнити адвокаційни потенціал спільноти.

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені