Навчаємо відстоювати власні права

19.03.2021
Юристка організації БО БФ «ВОЛНА» Ірина Максимова з візитом технічної підтримки відвідала Івано-Франківську область. Цей регіон з початку березня знаходиться в червоній зоні епідеміологічної небезпеки та, як показав досвід минулого року, карантин надзвичайно сильно впливає як на проєкти зменшення шкоди, так і на загальний стан прав людей, які вживають наркотики або є учасниками ЗПТ.
Традиційно візит розпочався зі спілкування з людьми, інформування про їхні права та обов’язки, а також про можливі способи захисту своїх прав. Дуже приємно, що усі знають про діяльність ВОЛНи та підтримують тісний зв'язок з регіональним представником Володимиром Поляковим.
«Володя для них – як рятівне коло, з будь-якими питаннями – до нього. У спільноти дійсно багато проблем правового, соціального та медичного характеру. І дуже прикро, що і в області, і в місті, відсутні місцеві програми щодо ВІЛ, ВГ, ТБ та підтримки ключових спільнот, координаційні ради не працюють. Саме цю проблему обговорювали з нашими партнерами. А вже сьогодні керівник БО «Захід Шанс» Олександр Гринь з радістю повідомив про установче засідання міської КР. Тепер ми спільно будемо адвокатувати заходи для забезпечення бюджетного фінансування на потреби ЛВН.
Під час візиту також відвідали кабінет ЗПТ, стосовно якого було багато шуму перед місцевими виборами, та поспілкувалися з лікарем. Практично усі пацієнти сайту знаходяться на амбулаторному прийомі, тут піклуються про їхнє здоров’я і розуміють проблеми таких людей. Але є одне але: необхідно працювати з лікарями, як в плані професійного вигорання, так і по медичних та юридичних питаннях» - розповіла Ірина Максимова.

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені