Наша мобільна бригада евакуювала майже 500 людей

01.11.2022
Наша мобільна бригада евакуювала майже 500 людей!
 
Раді повідомити, що завдяки підтримці Aidsfonds, ВОЛНа залишається на передовій допомоги ЛВІН під час війни.
 
Ми створили мобільну бригаду, яка на комфортному автомобілі забезпечує виїзд сімей ключової групи з гарячих точок, надає харчування та допомагає з поселенням в шелтерах! Це значить, що наші люди не лише мають змогу комфортно виїхати в більш безпечне місце, а й отримати супровід на новому місці.
 
Екстрена бригада допомогла вже майже 500 людям. 150 з них живуть тепер у шелтерах.
 
Задоволення потреби у житлі все ще лишається основним завданням нашої роботи! У розміщенні членів нашої спільноти нам допомагають «100% життя. Львів, Ресурсний центр ВОЛНа "Захід", Ресурсний центр "Твій Дім", "Захід шанс" у Івано-Франківську, “Вихід є” у Полтаві за фінансової допомоги наших партнерів: «100% життя» - Мережа ЛЖВ, Aids fond, Crown Agents, Альянс громадського здоров'я, EHRA та INPUD.
 
Новостворені прихистки для людей отримали нові ліжка, предмети першої необхідності, автономні генератори, пальне, продукти. Віримо, що в новому домі нашим людям буде тепло, безпечно і затишно. Саме тому продовжуємо шукати фінансування на покращення умов життя спільноти та розширення кількості спальних місць.
 
 

До грудня ми допоможемо виїхати тисячі людям, 400 з яких зможуть зустріти зиму у безпеці та теплі!

 
 

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені