Національна консультація з глобального партнерства щодо ліквідації всіх форм стигми і дискримінації пов’язаних з ВІЛ

23.10.2018

Національна консультація з глобального партнерства щодо ліквідації всіх форм стигми і дискримінації пов’язаних з ВІЛ

23 жовтня в Києві відбулась Національна консультація з глобального партнерства щодо ліквідації всіх форм стигми і дискримінації пов’язаних з ВІЛ. Метою заходу є зміцнення і активізація партнерських відносин між зацікавленими сторонами для здійснення і розширення програм протидії усім формам стигми та дискримінації пов’язаних з ВІЛ. У зустрічі взяли участь представники урядових організацій, ООН, лідери спільнот: ЛЖВ, ЛЖН, ТБ, ЧСЧ, секс-працівників, колишніх ув’язнених, трансгендерів, ВІЛ-позитивних жінок.

“У нашої спільноти вже є багаторічний досвід розробки крутих заходів проти стигми — акції, флешмоби кінофестивалі. Зараз є можливість транслювати наш досвід на державний рівень”, — розповідає Вєлта Пархоменко, кооординаторка з оргрозвитку БО БФ “ВОЛНА”

Ця зустріч дала змогу проінформували мережі спільнот про Глобальне партнерство дій по ліквідації всіх форм стигми та дискримінації пов’язаних з ВІЛ, визначити існуючі зобов’язання уряду України по боротьбі зі стигмою та дискримінацією, пов’язаними з ВІЛ та цільові показники по ліквідації на п’яти рівнях: охорона здоров’я, освіта, зайнятість, правосуддя, особистісний рівень та рівень громад, а також ідентифікувати прийняті для розширення програми та ініціативи громад, спрямованих на боротьбу зі стигмою та дискримінацією на вищезазначених п’яти рівнях.

“Цікава програма, компетентні спікери, професійний підхід до вирішення завдань за участі держав, міжнародного досвіду та досвіду неурядових організацій — вважаємо це дасть найефективніший результат“, — ділиться враженнями Олег Руденко, юрист БО БФ “ВОЛНА”.

“Це глобальна ініціатива і в України є всі передумови стати лідером у подоланні стигми та дискримінації: політична воля та сильні спільноти”, — говорить Олександра Волгіна з GNP+

Органзаторами зустрічі виступила Благодійна організація «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» сумісно з Делегацією НПО у Програмній координаційній раді UNAIDS в партнерстві з GNP+ за підтримки UN Women та UNDP

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені