Міжнародна організація забезпечила безперервність лікування ЗПТ для пацієнтів "ВОЛНИ"

28.05.2020

Для забезпечення безперервності ЗПТ в умовах, коли рух громадського транспорту був зупинений в рамках карантинних заходів  COVID-19, Управління ООН з наркотиків і злочинності надало “ВОЛНІ” талони на бензин для організації щоденної перевезення пацієнтів ЗПТ в клініки Луганської і Донецької області 

Детальніше розказує наш РП Алексей Квитковский (Alexey Kvitkovsky)

“Возимо іногородніх учасників програми ЗПТ на сайт і назад. Ідея виникла коли через скасовані маршрути громадського міського і міжміського транспорту люди просто не змогли дістатися на сайт. Наведу лише один приклад: до мене звернувся учасник програми ЗПТ Лисичанська, який проживає у Попасній, назвемо його Павло. Так ось Павло розповів: щотижня змушений витрачати по 1200 грн. на таксі для отримання ЗПТ, крім цього стали надходити аналогічні звернення від учасників ЗПТ з інших сайтів.
Я зібрав потреби, озвучив їх на щотижневій скайп-конференції всіх РП і передав звернення в центральний офіс. Багато хто не вірив що вийде, але ось .... Вже тиждень ми здійснюємо транспортування учасників ЗПТ і мені самому дуже приємно брати участь в цьому процесі. І це багато в чому завдяки ефективній комунікації та командної роботи ЦО-РП.
Завдяки цьому проекту ми змогли обмінятися цікавою і корисною інформацією один з одним. Я зміг розповісти більше про “ВОЛНУ”, розповісти для чого ми об'єдналися і що ніхто, крім нас не зможе зробити наше життя гідним. Так само я зміг з перших вуст почути про проблеми ін'єкційних споживачів в період карантину.

Я від імені учасників ЗПТ, яким ми змогли надати послугу транспортування, хочу подякувати UNODC Programme Office in Ukraine за надану допомогу у реалізації цього проекту.Vs

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені