«Ти можеш ділитися любов'ю, а не ВІЛ»

02.12.2021
«Ти можеш ділитися любов'ю, а не ВІЛ» - під таким гаслом відбувся онлайн-марафон до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
У заході взяли участь представники державних установ, міжнародних й національних громадських організацій та вітчизняні експерти. З цікавими доповідями виступили Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, Роман Гайлевич (Представництво UNAIDS в Україні), Голова Координаційної ради БО «100% ЖИТТЯ», заступник голови Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу Дмитро Шерембей, директор БО БФ «ВОЛНА» Олег Димарецький та інші фахівці.
 
Метою марафону було донесення правдивої, корисної інформації, яка розбиває стереотипи про життя з ВІЛ, та привернення уваги суспільства, державних інституцій до питань, пов’язаних з протидією розповсюдження ВІЛ.
 
Подивитись захід можна за посиланнями
- на трансляцію на YouTube: https://youtu.be/h3pl9tPs7Yk
- на трансляцію на Facebook: https://www.facebook.com/phc.org.ua/videos/309219674404434)
 
Безсумнівно, захід став тим майданчиком, на якому провідні фахівці продемонстрували зроблені кроки і реальні досягнення щодо протидії поширенню ВІЛ/СНІДу в Україні.
Такі реальні успішні історії є прикладом турботи про здоров’я нації та, без перебільшення, всього людства.
 
Під час заходу, робота команди БО БФ «ВОЛНА» була показана завдяки яскравому виступу директора організації, який дав відповідь на питання щодо поширеності ВІЛ серед людей, які вживають наркотики ін’єкціїно,
«Хоча в Україні реалізуються програми зменшення шкоди, поширеність ВІЛ серед спільноти людей, які вживають наркотики ін’єкційно, досі є високою. За даними біоповедінкового дослідження, в України налічується 317 000 людей, які вживають наркотики ін’єкційно, кожен п’яти й з них має ВІЛ-позитивний статус. Споживачами опіоїдів є 63,3% від загальної кількості ЛВНІ, ще 24,5% споживають одночасно кілька наркотичних речовин. Відповідно до міжнародних рекомендацій (ВООЗ, ЮНЕЙДС), ЗПТ має охоплювати не менше 35% споживачів опіоїдів, особливо для країн з високим тягарем ВІЛ/СНІДу, тоді як в Україні програма ЗПТ охоплює 5,8% від оцінної чисельності споживачів опіоїдів. Наша організація багато робить для відкриття нових сайтів ЗПТ», - повідомив Олег Димарецький.
 
По закінченню марафону організатори висловили щиру подяку усім, хто долучився до цього безперечно важливого заходу. Було відзначено професіоналізм спікерів.
«Неймовірно цінно бачити спільні зусилля у донесенні правдивої, корисної та стереотипорозбивальної інформації про життя з ВІЛ», - зазначається в спільному пост-релізі організаторів.
Команда БО БФ "ВОЛНА" зі свого боку вдячна організаторам за можливість донести нашу позицію .

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені