Круглий стіл «Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних, що мешкають в Лозівський ОТГ»

07.05.2019

Круглий стіл «Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних, що мешкають в Лозівський ОТГ»

 

7 травня у Лозовській міській раді пройшов круглий стіл «Забезпечення доступу до лікування ЗПТ наркозалежних, що мешкають в Лозівський ОТГ»

Мета заходу — налагодити соціальний діалог ключових осіб, які приймають рішення, лідерів громадянського суспільства для забезпечення доступу до програми замісної підтримувальної терапії осіб з опіоїдною залежністю, що мешкають в місті Лозова та Лозівському районі.

Учасники — представники Лозовської міської ради, лікарі, представники неурядовх організацій, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в східних областях, Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health. Також участь у зустрічі взяли 15 ЛУНІ, які протягом кількох років (!) не можуть розпочати лікування у програмі ЗПТ.

“Лiкар саботував відповідальне рішення та, незважаючи на мольбу ЛУНI про допомогу, фактично не відповів на жодне запитання. Ми гарантуємо, що шлях змін буде знайдено, а питанням ЗПТ у Лозовiй особисто буде опікуватися міська рада. За результатами круглого столу підписана резолюція, ми та наші партнери з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «БФ «Парус» долучились до становлення ЗПТ у Лозовій!”, — заявив Oleg Dymaretsky, директор БО БФ «ВОЛНА»

Даний вiзит ВОЛНИ відбувся у рамках проекту адвокацii та мобiлiзацii спiльноти ЛВНI

Захід організовано при фінансуванні та стратегічному партнерстві з МБФ «Альянс громадського здоров’я»,

за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені