Круглий стіл «Робота правоохоронної та соціальної систем з подолання проблеми наркозалежності»

14.05.2019

Круглий стіл «Робота правоохоронної та соціальної систем з подолання проблеми наркозалежності»

 

23 квітня «ВОЛНА» прийняла участь у круглому столі «Робота правоохоронної та соціальної систем з подолання проблеми наркозалежності» організованого нашими партнерами ВБО «Конвіктус Україна», Міжнародний фонд «Відродження», ZMINA. Центр прав людини.

Захід об’єднав представників Центр громадського здоров’я МОЗ України, Міністерство охорони здоров’я України UNAIDS Office In Ukraine, Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, Благодійний Фонд «Надія та Довіра», Національна поліція України, відділення протидії наркозлочинності представників відділу освіти КМДА та інших експертів.

Учасники круглого столу розглянули проблему первинної профілактики наркозалежності та з’ясували які інструменти системи профілактики є найбільш ефективними, обговорили питання дискримінації споживання та обсудили механізм роботи з людиною, яка опинилась у складних життєвих обставинах та почала споживати наркоречовини.

“Приємно бачити зацікавленість сторін до вирішення питань з профілактики наркозалежності підлітків та людей, які живуть з наркозалежністю, в результаті зустрічі розроблено механізми співпраці та взаємодії, заходи щодо зменшення шкоди вживання наркотичних речовин та способи недопущення розповсюдження соціально небезпечних захворювань. Нам багато потрібно змінити та вдосконалити, але об’єднавшись, ми досягнемо кращого результату», — заявив Oleh Rudenko, юрист БО БФ «ВОЛНА

Дивіться також

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені