Готуємо спільноту до зими по всій Україні!

30.11.2022
Готуємо спільноту до зими по всій Україні!
28 листопада завдяки Aidsfonds, Eurasian Harm Reduction Association - EHRA та Elton John AIDS Foundation до спільноти у Харкові ми доставили генератор, павербанки, мікрохвильові пічки, мультиварки, ковдри, каністри та інший гуманітарний вантаж. Зустрілися з партнерами БФ "Парус" та БО "Авалон", щоб обговорити можливості для створення власних “пунктів незламності” ЛВІН - місць, де можна переночувати, приготувати їжу, зарядити гаджети. Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці «100% життя» - Мережа ЛЖВ за напрямками 154м, 154м1, 154м2,221м та 406.
 
Допомогли 3 шелтерам у Львові, Франківську, Полтаві.
 
Організували 4 евакуаційні рейси за підтримки ViiV Healthcare - забезпечили виїзд з тимчасово окупованих територій та тимчасове перебування на безпечній території понад 200 людей за підтримки Crown Agents, "Вихід є", "Шанс", БО «БТ «Мережа» м.ЛЬВІВ».
 
Після деокупації Херсону допомогли виїхати з міста лідерам спільноти та членам їх родин.
 
Продовжуємо координувати 5 ресурсних центрів: Ресурсний центр БО ВОЛНа "Південь", Ресурсний центр БО ВОЛНа "Схід", Ресурсний центр БО ВОЛНа "Схід", Ресурсний центр "Твій дім" і БО "Меридиан", для яких завдяки The Global Fund та «100% життя» - Мережа ЛЖВ упродовж місяця провели тренінги з оперативного планування і подолання екстрених викликів.
 
Підтримуємо звільнених з полону членів спільноти, зокрема Наталку Зеленіну.
 
ВОЛНА, попри виклики війни, залишається на передовій! Своїх позицій не полишаємо

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

© "ВОЛНА", Всі права захищені